Jump to content
wink

Help колеги

Recommended Posts

Здравейте колеги,имам няколко проблема и мн бих искал да се консултирам с компетентни хора и да ми дадете съвети.Ето за какво става на въпрос: Харесах си една хонда от софия,1.5Втек,от смолян съм и един приятел е огледал днес-резултата:занемарена отвън и отвътре и с няколко проблема,които ще ги изреда и се надявам да ми помогнете:1.Преди да запалят погледнал маслото,било под минимум и имало май оляно по двигателя,като запалили работил нормално,както каза мърка,без да причука клапан или нещо,съвсем нормално работил-въпрос:от какво може да се случи това,изхвурляло го ли е,горят ли по принцип хондите маслото и какво евентъално може да е и сериозен ли е проблема?2.Колата е внос от италия и е с газов инжекцион,но мъчили да е палят на газ,не щяла,колегата казал че нямало газ-може ли да е нещо сериозно?3.По принцип имали на предния капак от вътрешна страна вата/изолация? За последно искам да ми препоръчате майстор,който може да огледа колата като техническо състояние като дойда в София и евентуално и газовата да погледне и някой ще се наеме ли да ме закара при него,задължително срещу почерпка,таман да се запознаемМного благодаря на отзовалите се,трябват ми бързи отговори защото цената е мн добра и да се отправям към вашия край,БЛАГОДАРЯп.с. хондата е сивик,6ген

Здрасти колега.Маслото най вероятно го е изгорило защото не е сменяно скоро.Аз моята докато я докарам от Германия го лапна цялото!След като го смених не го е пипнало !!! Хубаво е да я погледнат в Омбре2 сервиза.Почивка съм от 14.30 до 15.30 и мога да те заведа до там.Надявам се да съм ти бил полезен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest YordanIvanov

ако са ти гледали колата на горубляне наистина би ти било много удобно да отскочиш до омбре сервиз.Повярвай ми, това са първите професионалисти, които срещна след голямо лутане по майстори.А и да не ти е удобно, пак я закарай тама.повярвай ми,няма да сбъркаш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря,четох за него,ако си оправя нещата тези дни може да се свържа с тях или с някои от вас да ме насочатп.с. колата е в автокъща "васко" не е горублене,доколкото знам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chicho

В ОМБРЕ сервиза може ли да ми погледнат газовата защо не работи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,а видя ли Акорда в тая автокъща,гледам че е за същите пари

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да,но ще ходя за сивика ако е кусмет утре,дано ви стана официален колега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега тази е :) тези дни чакаше документи,значи е измамник а,климатика не бачка да,каза ще го оправиа твойте коли ще имат ли газ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да кажа че тази "къща" в Орландовци ми е правила не много добро впечатление - колите там са наблъскани невероятно, даже пролетта по молба на колега от провинцията огледах там една 6ген 5врат хеч и бях потресен от състоянието на колата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мнениеята за къщата,май ще се търси друга колица :o п.с. колега CrazyDriver пиши ми на лично като плучиш колите,нямам претенции за цвета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...