Jump to content
B.Angelov

ПРОДАВАМ КОЛАТА

Recommended Posts

Та, продавам английски Сивик:Данни:Дата на производство - ноември 1998 г.Тип двигател - БензиновМощност (к.с.) - 90 к.с.Скоростна кутия - РъчнаКатегория - ХечбекПробег - 202000 кмЦвят - Светло сивОсобености:4(5) ВратиАлармаЕл. ОгледалаЕл. СтъклаКлиматикСерво управлениеЦентр. заключванеСтррео уредбаАлуминиеви джантиБи КсенонЗатъмнени прозорциРегулиране на фаровете по височинаДопълнителна информация: СД- МП3 Сони, компонентна система Херц (предна линия), елипсовидни колони Херц (задна линия), алуминиеви джанти, закупени началото на лятото, (с оставаща гаранция около 7 месеца), Би Ксенон (китаиски разбирасе, гаранция до 04.2009г). Затъмнени прозорци и стопове, перфектно изпълнение. Всичко по колата функционира чудесно, освен моторчето на казанчето за течноста на чистачките. Климатика е бомба, сменени са: накладки, масло, филтри, кормилен накрайник в Хонда България преди 1000 км (имам документи). Нямам намерение да казвам колко е хубава колата, това всички го знаят, относно двигателя - познат до болка, всеки които прояви по сериозно желание може да я закара на майстор. Колата според мен е в перфектно техническо състояние, салона е като нов. Сивика не знае вкуса на Газ-аЗАБЕЛЕЖКИ : Като всяка друга кола и моята има забележки по външния вид, много дребни, но нямам намерение да заблуждавам хората....като кача снимки ще видите за какво става въпрос. Само едно уточнение, в момента не съм в София и колата ще може да се гледа чак другата седмица. А снимки ще има скоро, или за ориентир - колата от аватара Чакам предложения за цена - Бартери НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВАТ, новата Хонда вече ме чака. До скороПродавач: Боян АнгеловРегион: СофияТел: 0888699789, или на ЛС. по всяко време

Редактирано от B.Angelov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да спомена че колата има Каско, не съм сигурен колко остава, ГО, годишна Винетка, преглед разбирасе..... Втори комплект джанти със зимни гуми

Редактирано от B.Angelov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първо предложение 100 0000 евро а сега наддавайте да видим ааааа :thumbs:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...