Jump to content
sturshel

гарнитура

Recommended Posts

абе имах сьмнения от доста време че сьм духнал гарнитура на акорда ф18а3 115 к.с, уви бях прав било е много малко според мен защото както и да я карах колкото и да висях в задрьствания колата не грееше но надуваше в разширителя, само при продьлжително каране с около 180 вдигаше леко темпелатурата но никога не сьм я прегрявал никога, но оня ден както си карах на един баир на бензинец понастьпих я и о чудо колата изведньж загуби мощност и вдигна температурата леко намалих пуснах парното и пристигнах на другия ден вече нищо не беше наред колата трудно пали няма празен ход тресе се се едно е на три цилиндьра няма мощност и си пуши беличко и сладичко ясно е че е гарнитура но вьпроса ми е какви други проблеми бих могьл да имам при дадените обстоятелства!!!?????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако, наистина е гарнитура, ама на 100%, може да си блокираш мотора, да изкривиш главата/блока, да спукаш главата/блока, да ти се "заварят" буталата към ризите, но това е само, ако :rolleyes: ... Най-добре отиди при майстор, че може да стане мазало, ако е гарнитура и се прегрява колата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...