Jump to content
Ganchev

Добрич

Recommended Posts

събота 13ноември някой? да измислиме час да се съберем?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кур@ ми надъхани.. явно трябва месечни да правим само :lol: дайте поне да си вземем скайповете всички и разни такива работи че се излагаме тука само :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми хайде аз ще пиша на ганчев,румен и на който имам скайпа и да видим :lol:само някакъв час да измислим тук.. мястото е ясно МТТ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ади бе пак ли няма надъхани..... добре казвам 16:00 на МТТ на 27ноември събота ако някой се навие да пише тука защото не ми се разкарва сам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чичо ганев няма да се сети да пише ама за тази събота нещо :rolleyes:???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми да пишат поне още 2-3ма човека и да се разберем кога :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Среща тая седмица?Ако има да вадя маслояда :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Среща тая седмица?Ако има да вадя маслояда :)

Някакъв нов модел хонда ще да е тва' -маслояд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този петък-събота говоря за 8-9 април? срещичка малко някой нещо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то не останаха хонда фенове в нащо' село :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги сетих се днеска за нещо, по едно време имаше един много наточен жълт CRX 2ген. Това става преди 6-7 години, ако не и повече. Какво се случи с него ? Не съм го виждал из града от доста време. Не го познавам пича, ама неговата хондичка ме запали по марката :)Иначе за ако някой има желание към Великден се прибирам може да излезем да пием по нещо :)

Редактирано от PIKap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

румба ти май предаде сектата :lol: а за срещата предложете точна дата :lol: а колегата с белия сивик абе не живееш ли до нас :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май не, понеже не съм те виждал. До Марко'поло съм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи си до наз :) Чудех се от къде ми е позната Хондичката ти! :) Аз съм в оранжевите блокове :) Входа който е с/у кубинките :) А наточеният Рекс мисля го бутурясаха. Не съм сигорен обаче. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ганчев теб вече съм те виждал зад нашия блок :) Често те забелязвам когато минаваш по З.Стоянов. Иначе не мисля, че рекса е бутурясан, понеже на националната сякаш се появи с РА регистрация и се чудих дали е същия. Иначе рексчето беше много добро, това става преди толкова години, тунинг изпълненията бяха рядкост :)http://www.vbox7.com/play:90cb5778&start=210 виж тук задницата на 3.29-3.33 :)

Редактирано от PIKap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тоя рекс май е бил 1ва генерация .... поне така съм чувал от големите батковци (като го разхождаха из добрич бях на 15-16 :Д) А ако има среща пишете точна дата и час ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=624&mode=threaded&pid=6229Тук архива, мисля, че точно за него говорят, че е с най-добрия оптичен тунинг . Действието се развива 2004, когато съм още на 14, а аз тея години си го спомням, ама нещо снимките не ми ги отваря ( даже ме е яд )П.П Джуджар изглежда си прав, че е първа ген CRX ZC Редактирано от PIKap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа ;) а за срещата нищо не казахте...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не смея да кажа точна дата и час защото на мен ми е най-удобно петък-събота а др които са по заетички или не са тук да кажат :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давайте в събота около 17 часана МТТ аз ще се опитам да докарам и някой "нови" фенове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да дойда, чак към Великден ще се връщам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

събота съм на мтт:)! а за пикап пак ще направим среща стига да има желаещи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, като се прибера ще пиша :) П.П Бе тука поне сме си градски, да ви питам, сега като се прибирам мисля си затъмня стъклата, че един приятел препоръча едно място, забравих му точното име, някъде от атансов груп нагоре към Дружба 4, до някаква автомивка ? Да не спамин темата ако някой му е известно нещо да драсне едно ЛС :D

Редактирано от PIKap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ганчев теб вече съм те виждал зад нашия блок :( Често те забелязвам когато минаваш по З.Стоянов. Иначе не мисля, че рекса е бутурясан, понеже на националната сякаш се появи с РА регистрация и се чудих дали е същия. Иначе рексчето беше много добро, това става преди толкова години, тунинг изпълненията бяха рядкост ;)http://www.vbox7.com/play:90cb5778&start=210 виж тук задницата на 3.29-3.33 ;)

Не е този. Нашият наистина беше 1-ва генерация. Ще поразпитам какво стана стоя рекс :P А за затъмняването. Говорят ти за Автомивка-Бар Елит. Казват, че пича бил много добър. Ама ще иска да му я оставиш вечерта след 8 като затвори мивката и да чакаш да ти се обади, че не обичал да му висят на главата. Аз щях да затъмнявам моята там при него, като я взех още ама се отказах и бях сложил фолио сам. Сега разбрах за един друг дето затъмнявал и по принцип се занимава с автостъклопоставяне. Ако те интересува за него драсни едно лично :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за тази седмица ако има навити да пишат :ebanjeee:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за тази седмица среща на завоя от варненска към албенска добротица там на паркинга под паметника на хан аспарух за часа само не зная към колко 1600-1700 ако има не разбрали къде е това място (като тръгнеш от бакарди към добротица след светофара на градската градина наляво и после на паркинга вдясно ;) става въпрос за събота 23април ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навит съм да дойда, ама хич не разбрах де е :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:o добре тебе ще те взема от марко поло :P а за другите паркинга на хан аспарух ;) 1600 там и от там към едно тайно местенце :lol::D:D пикап ти без 1540 да си на марко поло да те взема да ти покажа за стъклата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

който не дойде може да съжалява изтърва як акорд купе на колега от варна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хора се бяхме събрали :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше ли двама души с теб и ТЕНКО ?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3ма бяхме общо :) ама другата среща ако се посъберем така..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кога си правите срещи да дойдем и ние?:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официални почти не правим, неофициалните са почти всеки ден в един сервиз на ул.Вардар точно до кръстовището с училище Отец Паисии! Заповядайте там ( ама си носете кафе )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по кое време сте там?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде Добрич - Петък към 6-7 да направим нещо ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...