Jump to content
Ganchev

Добрич

Recommended Posts

Колеги от Добрич явно така няма да се получи дайте да пишем една дата примерно след 10 дни да имат възможност повече колеги да видят темата.Лично аз рядко проверявам за сбирки,а и като гледам май всеки пат едно и също 2-3 най-много.Нека да сме повече хора.Досега не съм бил на сбирка с фенове на ХОНДА надявам се сега да се получи

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OK! Давай да видим какво ще стане, знаете че аз съм редовен :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да се присъединя на следващата среща, обзели са ме мераци да влизам в Клуба :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако имате познати званнете им и да се организираме.колкото повече толкова по-добре

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познати имаме! Дай предложение за дата и час, защото ако се раззвъним сега какво ще им кажем: Ще дойдеш ли на среща ? Ама да знаеш, че не се знае кога ще е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 или 19-ти предполагам че ще са почивни дни за повечето колеги към обяд някъде за мястото мисля ,че не е от голямо значение и може в последствие да го решим(това е моето предложение ако има други нямате грижи аз сам за)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя път и аз съм на линия! :lol: Предлагам най-сигорно на 19-ти, Неделя, че почти всичко живо почива!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя път и аз съм на линия! :lol: Предлагам най-сигорно на 19-ти, Неделя, че почти всичко живо почива!

Ganchev , Неделя ако се завърташ към Силистра,пиши в темата ни,ще те приемем :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя път и аз съм на линия! :lol: Предлагам най-сигорно на 19-ти, Неделя, че почти всичко живо почива!

Eeeeeeиии обади са наи несериозния :lol::(:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Diego - За сега ми се отлага идването, най вероятно към края на месеца (по заплатено време :(:lol: )@Tenzo-R- - Ти, оная вечер де избега, бе!? Ние се качахме горе после, ама почти нямаше нищо, само бялата Примера с някаква Астра. Пък и отдавна не съм се обаждал, че ще идвам поради доста честата липса на возилото ми (то не бяха губенки на ключове, птп-та.. ) :P:lol:

Редактирано от Ganchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кххх тъкмо се зарадвах че ще покажа нещо... днеска го счупих ;) пък и на 18 съм на сватба в шумен... ;) нооо все пак напишете час и място поне :) и един еладжия задължително да дойде;)! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@TEHKO: Ти с това синьото дет си го турил, ша имаш проблеми с ченгетата.. :) Предложете място и час за среща ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахахах вече имах :) ама сложих бъстър копче ;) чакам място и час аз да видя :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става за тая неделя? Някой, нещо?? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на линия... само кажете място и час :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде неделя към 15-16:00 на разклона варненска/албенска добротица ;) ако не ви харесва мястото и часа предлагайте ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли по-добре МТТ или някоя друга бензиностанция, да се видим да пием по кафе/кола/фанта/спрайт и т.н ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Италианско Преследване "varna Open 2010" 19.09.2010г. Не може ли тук да си направим срещата ???? Аз мисля да не го пропускам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам кажете място а пък за италянското не всеки ще му се ходи до варна за това и то ще е голяма галамация там ;) ква среща.. ;) чичо иво 19.09.2010 15:00 на МТТ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ok. ТЕНКО, там съм ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи.. Да обобщим: 19.09.2010 в 15:00 на бензиностанция МТТ (ако някой не я знае от Албенска Добротица, посока Албена, на кръговото на дясно и ще видите след 100 метра бензиностанцията) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не да ма чака пред пмг в 14:55 ама да сигнализира да спра :P хахах ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, момци! Аз тръгвам на горе!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее Ганчев, то ти веднъж да дойдеш и аз да не мога ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другия път, Румба! ;) Давайте идей за следващата :P Че днеска от "старите" бяхме само аз и ТЕНКО, има три нови лица, взехме да се разрастваме ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ебаси късмета днеска в 16 часа гледам,че се е заформила сбира.айде другата събота да измислим нещо,ако имате идеи пишете

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давайте идей за следващата ;) Че днеска от "старите" бяхме само аз и ТЕНКО, има три нови лица, взехме да се разрастваме ;)

Ако се разрастваме с такова темпо ще трябва скоро да резервираме цялото МТТ за срещите... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха ;) румба разочароваш ме :D хайде събота в 15:00 МТТ само не знам като дата какво се пада но оставям на чичо ганчев да оправи подробностите ;) иии ако се съберем повече хора да измислим на 1во време паркинг където да се съберем и после вече къде да ходиме да пием лимонади ;) очаквам потвърдителни писма :Д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип, събота се пада 25.09. Ако има желаещи да пишат, аз вероятно ще съм на линия !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заинтересовани колеги за среща в Добрич? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако някой ме вземе че още не съм си оправил бакиите с НАП :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм вече зазимен, но и хлОпела ми вози четирибуквието, така че определете място и час и ще дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тамън са разбрахме с Тенко за утре след 17:00. Аз ще взема да го мина (опа, ще мина да го взема да кажа :) :) ) Кажете точен час и къде? Аз предлагам 17:00 на МТТ Ако някой не е съгласен да предложи нещо друго?! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно ? Днес 17:00 МТТ така ли ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре се получи. Посъбрахме се доста.. като за нашия град! :D Другия път повече :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Тая седмица ще има ли пак ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо докато времето позволява още да си ползваме летните гуми !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...