Jump to content
Ganchev

Добрич

Recommended Posts

Аз ще съм във Варна на 25.01.2009 ама ще се занимавам с Банкови системи - изпит :D така че ме отпишете.

E, чи до 15:00 няма ли да се освободиш?
И да се появя с Опел-а ли ? Искаш да видиш колко бой мога да изям или ще ми го играеш охрана ? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм във Варна на 25.01.2009 ама ще се занимавам с Банкови системи - изпит !!! така че ме отпишете.

E, чи до 15:00 няма ли да се освободиш?
И да се появя с Опел-а ли ? Искаш да видиш колко бой мога да изям или ще ми го играеш охрана ? :lol:
A, охрана.. не и аз да налагам ми охрана да ти го играя, че и аз бой да ям покрай тебе !!! :lol: Майтапя се! :bounce: Абе ако тряя ще оставиш хлопела малко преди метро, ша дода дата зема дан са излагаш ся .. :lol::lol: :lol: Ади бре! Само 3-ма ли ще сме? Павкааааааааааааааааааа!! Хайде другите от срещите дето се събираме? Кво мълчите.. ? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отзависи дали ще събера пара за vinetque :offtopic: дядо коледа каза че неслушам :thumbs:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече приключих с колата и ще дойда ;)

Не прекалявайте с цитатите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, така :angry: Почнахме да се събираме :angry: Станахме 4-ма :angry: Хайде ощееее :angry: ТЕНКО, ако вкараш лев за гориво ща зема с мене :angry: Ако нямаш минетка до тогава де :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с удовоствие ще се присъединя .но трябва да си купя винетка до тогава и съм с летни гуми ако е като днес времето ще се присъединя :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега, стана ясно че колона за Варна ще има. Дайте да се разберем за час и място на тръгване? Предлагам 13:30 да се съберем на ЛукОйл-а на изхода за Варна или на 5-я километър. Вие си изберете, къде. За колегите без винетки ( ТЕНКО и jongo bongo ), вземете си поне една седмична и елате, ще е весело! :) Svako_, кажи на момчето със седана и Б18-ката и той да дойде ( не си спомням името му ;) ) Аз казах на аверчето му с което беше последния път каза че ще говори с него, да дойдат. Да се представим добре и от Добрич, сега кво! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече си купих годишна винетка само се надявам да няма сняг че нямам зимни гумиа за срещата сякаш на лукоила е по добре ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги до сега не съм идвал на срещи кадето и да било този път мисля да се присъединя и засега съм с вас. Среща на лукойл 13:30 последно това ли остава?

Редактирано от stamatov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да! Това остава25.01, 13:30 СРЕЩА НА ЛУКОЙЛ-А(на изхода по пътя за Варна), ОТ ТАМ ВЪВ ВАРНА НА МЕТРО! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отпадам от групата :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ъп на темата :) 13:30, 25(неделя).01.2009, ЛукОйл( на изхода по пътя за Варна!)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Момчета можете да заповядате на ОМВ на околовръстното във Варна към 14 часа да пием по едно кафе и да заформим една колона към МЕТРО.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета можете да заповядате на ОМВ на околовръстното във Варна към 14 часа да пием по едно кафе и да заформим една колона към МЕТРО.

Да се надяваме че ще стигнем на време и няма да ви изпуснем :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и да закаснеем с 10 мин ще ги сварим предполагам :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каде е тази бензиностанция ОМВ тя не е ли по напред от метро и ако е така защо трябва да ходим до там и после да се вращаме :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми да се съберем с колегите от варна и да направим колона, доколкото разбрах всеки форум ще влезе в колона на паркинга като на 24 май :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Няма да тръгваме в 14 часа от ОМВ. Мисля към без 15 няма смисъл да бързате няма да се трепете по пътищата я. До 14:45 мисля че ще сме още там. Относно бензиностанцията къде се намира мадявам се някой от вас да я знае, ако ли не разгледайте темата за седмичните във Варна там има карта. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги лично ви благодаря затова че минахте към варна да се запознаем и ви гарантирам че днескашния ден няма да ви забрави смисъл такъв че помогнахте с дарения които небяхте длъжни да давате:hondarulez:!БЛАГОДАРЯ ВИ от мен лично и от др колеги които ви споменаха с добро:cool:

Редактирано от CONEV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги лично ви благодаря затова че минахте към варна да се запознаем и ви гарантирам че днескашния ден няма да ви забрави смисъл такъв че помогнахте с дарения които небяхте длъжни да давате:hondarulez:!БЛАГОДАРЯ ВИ от мен лично и от др колеги които ви споменаха с добро:cool:

За нищо! Радваме се че се получи толкова добра среща! Дано има и други такива!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли да се събираме скоро отново ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще се събереме ние ти забравиме физиономията,измислете кога и каде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дакажем сряда да се съберем ,но предложете място

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срядата, малко по-средата на седмицата, сякаш не е много удачно.. За събота(другата), какво ще кажете? Към 20:00-21:00?

Редактирано от Ganchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пафка, честит рожден ден, братле! Да си жив и здрав! Много успехи в живота, много безаварийни километри с любимата Хонда и все нови Хонди да караш от тук насетне! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Иво, жив и здав и ти и всички от форума,и дано нещо по ново и мощно да падне :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Павка и от мен пожелания за много хонди и кончета дето да не свалят усмивката от лицето ти!п.п. За събота аз съм на линия!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Павка и от мен пожелания за много хонди и кончета дето да не свалят усмивката от лицето ти!

 

п.п. За събота аз съм на линия!

мерси Румба,дано някой ден станат колкото твойте че и да ги мина :rolleyes:

 

 

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и от мене чрд - жив и здрав за другото знаеш как :rolleyes: за събота мисля да покажа как нетрябва да се кара :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, вече официално да обявиме:СЪБОТА, 07:02:2009, 21:00, викам да се съберем до Хуманитарна Гимназия и от там да решим де да ходим? Има и голяма плаца наш ТЕНКО, да покаже как не трябва да се кара :rolleyes: Съгласни?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен на рожденика жив и здрав и много безаварийно каране :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви момчета за пожеланията на всички,сега за сряда няма ли да има нещо че се надявах за 20:00h да се събереме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм пак в бокса, така че едва ли ако решите в сряда да се съберем, ще присъствам. Предложих за събота(пак е малко вероятно да присъствам) да се съберем към 20:00-21:00 на плаца пред Хуманитарна и от там да идем някъде. Не знам както решите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета и аз мисля да дойда тук от форума потдържам връзка с един колега от софия който в събота ще е тука и мислим да дойдем и двамата ако е възможно да е към 20:00 срещата че майака ми е рожденничка и ще се опитам да се отскубна за по едно с вас и да се връщам хем и да се запознаем с колегата на живо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз на моята да и запаля огъня вътре пак ще дода .. че неска изгасна без мое желание :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска живот и здраве, трябва да ми е готова колицата. Събота остава ли 20:00 на плаца до Хуманитарна?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз засега съм на линия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много ми се иска и аз да се включа но съм до 22:00 на работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя плац дето му викате е игрищата на хуманитарна правилно ли си мисля :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...