Jump to content
Guest 0-100km

Здравейте :)

Recommended Posts

Guest 0-100km

Здравейте фенове на Хонда :thumbs1: Започнах да чета форума от няколко седмици исках малко повече информация за марката Хонда :lol: Притежател съм на голф 3 гти 115к.с. Отначало бях доволен от него след което обаче започнаха едни мъки едни разправий като започнем от това, че ми гори супер много,не ми върви достатачно,проблемите с компютъра обичайното за този двигател....абе ужас! Немога да я гледам вече тази кола като се замисля няма и друг модел да я замести затова се напътих към марка Хонда.Мисля че ще ми задоволи нуждите вървеж, издържане на вървеж :P и не толкова често проблеми с нея и ходене по майстори.От край време ми хвалят японските двигатели пък и знам от моя любопитност, че са здрави двигатели искам да си зема crx видях една оферта във форума, но нещо личните небачкат май на форума, а нямам мнениа май да пише във форума искам да поразпитам продавача това онова, а засега незнам дали ще имам парите в понеделник ще съм наясно и няма смисъл от разговори по тел-а това е само когато е сериуозна офертата, а аз немога да бъда сигорен :thumbs1: искам да ми кажете какви са нужните мнениа за форума с обявите и защо небачка личните :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нужните мнения там са 50, а личните трябва да работят, може да е нещо временно :thumbs1: !

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сигурно е временно. Днес и сайта не ми отваряше по едно време

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, добре дошъл в форума. Значи от голф до CRX има много разлика. За вървене да не говорим, трябва да се качиш. За горене поне 20% по малко разход, зависи от стила на каране обаче. Като видиш че върви повече, ще издухваш хората по светофарите и от там разхода ще скочи. За ходене по майстори, със сигурност ще е по малко, но все пак това няма кой да ти го гарантира. Трябва да гледаш когато копуваш. Обърни повече внимание на правописа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, добре дошъл в форума. Значи от голф до CRX има много разлика. За вървене да не говорим, трябва да се качиш. За горене поне 20% по малко разход, зависи от стила на каране обаче. Като видиш че върви повече, ще издухваш хората по светофарите и от там разхода ще скочи. За ходене по майстори, със сигурност ще е по малко, но все пак това няма кой да ти го гарантира. Трябва да гледаш когато копуваш. Обърни повече внимание на правописа!

Благодаря колега такъв отговор исках :lol: ще почета форума сигорно има полезни теми какво да гледаме когато копуваме и нещо от сорта ще ми е полезно всякакво инфо :( дори да не е понеделник ще е скоро смяната на този голф със хонда 100% въпрос на време е просто, ако не стане до понеделник :thumbs1: Колега винаги съм имал 2-ки по български език много ми е слаб правописа ще трябва да му свикнете ще ви досаждам много :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: Така, да внеса малко яснота :ppp

кУпувам :huh:

 

край на ОФФ-а, мир и любов :ppp :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...