Jump to content
ivorpetkov

Снимка от камера-радар

Recommended Posts

Колеги, има ли някой да са го снимали със speed камера в страна от ЕС (напр. Гърция), но след това да не го спре полиция.Питам, т.к. имам съмнения, че може съм 'в крачка' на околовръстното около Кавала - почти като магистрала, ама с 2 платна, много завои и ограничение 70.После се оказа, че май има камери там и сега се чудя дали са ме щракнали и ако да какво да очаквам. Полиция не ме е спирала.

Редактирано от Ивайло Петков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На един авер,го щтракнали в Гърция с такава камера....................и му пристигнала честитка с колко е карал,какво било ограничението и сумата по акта................тя била 150 евро и ако не се била платила в рамките на една седмица се удвоява,демек 300 евро :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ако пак не се плати след като се удвои? пък и това малко страшно ми изглежда баси и дубала 600 кинта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баси и дубала

В Гърция ако си платиш глобата до седмица се намалява наполовина. Редактирано от Ивайло Петков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

където и в европа да си сниман, глобата няма да се размине. Дай Боже и тук да станат глобите по 500 евро и нагоре, да се спре тази масова сеч по пътищата, а рейсърчетата да се редят по спирките и автогарите за билетчета !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай Боже и тук да станат глобите по 500 евро и нагоре, да се спре тази масова сеч по пътищата, а рейсърчетата да се редят по спирките и автогарите за билетчета !!!

:drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво се радвате бре ще кажите че и 2мата карате по правилата айде стига моля ви се знайте че като настъпите осовата пак е нарушение ! така че да не си казваме здрасти по спирките :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

предпочитам да е по спирките, отколкото по болниците и гробищата !!!:drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях по италия миналата седмица и там моите хора караха над ограниченията и аз ги питах не ги ли е страх като навсякаде пише че снимат камери,а те ми одговориха че няма страшно и че в италия с български номер не могат да ти направят нищо но с италянски глобите ти идват със снимки по пощата за гърция незнам но от италия до българия не видях нито един полицаи и на отиване и на връщане включително.За спиране няма да те спрат ама за глоба ако си сниман ще ти доиде по пощата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях по италия миналата седмица и там моите хора караха над ограниченията и аз ги питах не ги ли е страх като навсякаде пише че снимат камери,а те ми одговориха че няма страшно и че в италия с български номер не могат да ти направят нищо но с италянски глобите ти идват със снимки по пощата за гърция незнам но от италия до българия не видях нито един полицаи и на отиване и на връщане включително.За спиране няма да те спрат ама за глоба ако си сниман ще ти доиде по пощата.

Братле в Италия не знам как е :rolleyes: но до колко сам запознат за Гърция като те снимат акта ако е 175 толко беше на един приятел ти взимат книжката и ако платиш акта още на същия ден плащаш половината от него а ако не го платиш до една седмица се удвоява а вече ако не го платиш до месец имаш забрана за шофиране на територията на Гърция ! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава ше ми е по-ефтино да карам без номера, хахах.

Пак ще си навлечеш проблеми :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...