Jump to content
DJDOGI

според вас

Recommended Posts

според вас кои ще излезе 1 на 400 метра моя перлюд 2.2-136 или зафира наи-новия модел 1.9 CDTI ...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи дали Опела е с автоматична или ръчна кутия, до 100 ще го издърпаш, но на 400 метра не се знае със сигурност, 150 коня дизел е !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а бе доста си вървят тез зафири че може и нещата да отидат на кантар и да те отнесеп.п. един път подцених една такава на изкачване

Редактирано от pit

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пича казва че е 120 к.с ама като гледам че последните 2 от CDTI са червени много ме самнява !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опела прави малко над 10сек. до 100(ако е новия 150к.с.,стария е по слаб) Не е за подценяване, но според мен Хондата е отпред.С добър старт го мачкаш, а и си по лек - опела мисля е над 1600кг. Ако се пускате свали всичко от багажника !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей доги що за глупав въпрос си задал бре ти да не си с бебешка количка че се съмняваш кой каде ще е ?Я ги наредете и му кажи за да е по честно ще ти дам една кола преднина за ад те бия с по малко !!! а ако те претеснява за старта специално ще дойда и ще карам твойта колица за да му дам една голяма фира на тоз със зафирата ;)malko danni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

хахахаха стига аз да не съм някав тунинг елемент !!! майтапа настрана пусни са и му дай фира още повече пък тоз дизел ще сдаде багажа като се напъне малко тва са коли за семейни пикници там да драпа малко и толкова ,пуснете се ама мисля че той няма да иска;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зафирата няма шанс!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

Пича казва че е 120 к.с ама като гледам че последните 2 от CDTI са червени много ме самнява !!!

...имам приятел с такава от магазина е купена преди месец два 120 кс. няма червени букви отзад ама с един чип става 150 коня той ще слага след гаранцията.Вози ме в нея да си призная яко ускоряване има не вярвам да е чак 10 сек.А ако е 150 коня не ми се мисли ...като я порзаработи ще ги сборим той може и тайно да бодне чипчето ;) ,щото много иска да покаже,че Опелите са по бързи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest YordanIvanov

...имам приятел с такава от магазина е купена преди месец два 120 кс. няма червени букви отзад ама с един чип става 150 коня той ще слага след гаранцията.Вози ме в нея да си призная яко ускоряване има не вярвам да е чак 10 сек.А ако е 150 коня не ми се мисли ...като я порзаработи ще ги сборим той може и тайно да бодне чипчето !!! ,щото много иска да покаже,че Опелите са по бързи

той и да покаже че са по-бързи това НИЩО не променя в цялата ситуация на постоянния спор между марките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOSS`HOGG

Според мен никой няма да победи докато го карате на лафче тука , аз ли ще бия? той ли ще бие? нареждайте се и ще стане ясно, ко има толкова.....................................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен никой няма да победи докато го карате на лафче тука , аз ли ще бия? той ли ще бие? нареждайте се и ще стане ясно, ко има толкова.....................................

Това щях да кажа ама ти ме изпревари :worthy: ... Хайде ходете се забавлявайте пък и снимайте клипче та и ние да се забавляваме :worthy: Успех!! ще го дръпнеш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз съм се дърпал с такава кочина от движение, моя мотор е 2.0 133 и до 100-120 го дърпам яко после не е чак толкова голяма разликатауспех ще го размажеш:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...