Jump to content
Майната

Среща в Пловдив 07.09.08г от 9:30часа

Recommended Posts

Guest Майната

за сега промяна няма, следя темата внимателно и ако тази вечер още няколко поискат промяна, едва тогава ще го променим на по-раншен. За сега си е 10.30 :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за сега промяна няма, следя темата внимателно и ако тази вечер още няколко поискат промяна, едва тогава ще го променим на по-раншен. За сега си е 10.30 :drunk:

Аз съм си за 10.30!Все пак е неделя!Нека се понаспим,нищо че ще изпуснем първата гонка ;)Все ще разбереме кой е победител,пък и нали е месечна-да се видиме,да си побъбриме и да си направиме ГУСТОТО ;):dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за 10,30ч.! :drunk: А що колегите дето искат по-рано,не направят една първа група, а ние поспаланковците да се съберем в 10,30! :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си за 10.30!Все пак е неделя!Нека се понаспим,нищо че ще изпуснем първата гонка :drunk:Все ще разбереме кой е победител,пък и нали е месечна-да се видиме,да си побъбриме и да си направиме ГУСТОТО :dry:;)

нискам да ви се бъркам в органисъциата, но ако тръгвате в 10.30 всъщност изпуснате 2 групи и точно тези 2 за единствените с Хонда учазтвие ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си за 10.30!Все пак е неделя!Нека се понаспим,нищо че ще изпуснем първата гонка :dry:Все ще разбереме кой е победител,пък и нали е месечна-да се видиме,да си побъбриме и да си направиме ГУСТОТО ;) ;)

нискам да ви се бъркам в органисъциата, но ако тръгвате в 10.30 всъщност изпуснате 2 групи и точно тези 2 за единствените с Хонда учазтвие ...

 

Дааа,колегата е прав.Все пак идеята е да подкрепим нашио човек!

Кво ще кажете за 9 и 30ч.? :drunk:

Майна,като тартор на групата-ковни за последно един час.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм съгласен за когато и да е само да се разберем нещо твърдо, макар 4е ако наистина искаме да подкрепим нашия човек ще трябва да тръгнем по раничко.За мен лично няма да е проблем за нещо такова да стана малко по рано но не мисля да се цепя от колектива....лично мнение - да тръгнем по раничко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pemy

Хайде станете малко по-раничко пък ние ще донесем един-два термуса с хубаво топло кафе за сънливите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

нов час за тръгване - 9.30

извинявам се на тези, които няма да видят навреме промяната, но общото желание го налага, а и наистина ще сме нужни по-рано да дерем глас за Хроноса :thumbs1:

за недоразбрали ето и моя телефон - 0887334908

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве утре нема ли да оди некой .. ние с Конова и Станчо 1 ше минем да скиваме как вървят нещата ! :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

неотложно съм ангажиран утре иначе на 100% щях да съм там :thumbs1: Елате в неделя бре! И си носете банските:thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

У неделята аз пък съм ангаже да го ева .. :thumbs1: иначе немаше да има пропуск !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам една молба към софииската група - нека ако някой има едно свободно място в колата и иска компания за по пътя да пише едно ЛС :thumbs1:. Много ми се ходи на състезанието, но в момента нямам кола:thumbs1:. Разбира се ще си разделим разходите за бензина.

Чудя се още как да се замъкна до там, аз кола имам, ама ако може да съм куфар в нечия друга ще съм по-щастлив.Ако не си намерил превоз, звънни събота вечерта да се разберем нещо, 0898 489967 Иво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бул.Васил Левски=Карловско шосе:thumbs1:

Публикувано изображение

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maddoog

9:30 е супер аде вече че нямам търпение...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Последно реших събота да пътувам от София, ако има и други, да си направим колона, или да дойда в нечия друга кола. Noodles ако искаш да пътуваме събота сутринта, звъни на телефона или пиши тук, преди да тръгна ще вляза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Леко присъствие и от морето ще има,в лицето на Емко и моя милост :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще се радваме да ви посрещнем! Донесете ни пясък от гьола за следобедния плаж .......... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Noodle

 

Благодаря за предложението, но вчера се разбрах с колегата Zvero. Срещата ни с него е в 7:30 на Орлов мост, на спорката на автобусите, в посока към Плиска.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде хора юруш към Калояново:)И ся последно 9:30 на бензиностанцията ли остава,да не объркаме нещата нещо? :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o

айде хора юруш към Калояново:)И ся последно 9:30 на бензиностанцията ли остава,да не объркаме нещата нещо? :):):)

Така де!Само,че в 9и30ч. ПОТЕГЛЯМЕ:) Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ги наште младежи ... 2-ро време на 0.3 сек след Цецо на тренировките ! Пирфектни ! Успех за днес !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еммм и днеска сме втори, малко кахъри с охлаждането, инак имаше голям шанс за 1во място. Все пак първи сезон, първо пистово - направо сме си супер. Браво Тони, ти си номер 1! :) Евала за усилията и постигнатото! Стискаме палци и търсим още клакьорки за следващите състезания! хахаха

А сега малко снимков материал:

http://gallery2.deephorizon.net/v/ICEMAN/K...o/Drakon2_2008/

 

Показно:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vanko_2

И аз ходих да погледам, обаче вчера на тренировките, днес неможах да отида :P, язък ми за ВИП картата :) . Бях се лепнал точно зад екипа на "Омбре" зад лентата. Малко им завидях за чадъра ама... :rolleyes: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Найстина много добро представяне :rolleyes: Поздравления и само успехи занапред! Малко снимков материал и от мен:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=28...amp;pid=7452884

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само еи така...няколко снимчици...

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображение

 

И накрая-една щастлива "майна"! :rolleyes:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво на Тони, евала и на всички дошли да го подкрепят от доста градове ( и колоната на пловдивската бригада си беше яка.....), много положителни емоции имаше днес и на пистата........и на басейна след това :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Aleksandyr

Готина среща стана :rolleyes: Сивиците утрепаха рибата :) ... един хубав ден беше :P Само ме е яд за евото на Алекс Бох ... еиии голяма кола ... мисля че я урчасах :P ... така и се радвах и такъв блоу оф ,чак настръхвах... уникална кола.Какви и са пораженията ,че доста меришеше на масла феродота и какво ли не още ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредната добра Пловдивска среща, съчетана с пистата и басейна просто СУПЕР :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредната добра Пловдивска среща, съчетана с пистата и басейна просто СУПЕР :cool:

Така е!Много яка среща се получи. :tooth: :tooth: :tooth: От нас си зависи следващите да са още по-добри! :bounce::drunk::punk::eat: РС.Браво на нащо момче за доброто представяне:lol:Пожелавам му само първи места на предстоящите му състезания! :lol::worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на Тони и от мен и с пожелание, все повече да стават челните и най-вече първите места в неговата листа, както и хвала на екипа от вълшебници, допринесъл страшно много за добрата подготовка на таз невероятно тиха и стабилна на пътя машина. Еваларка :bounce::worthy::drunk: Е нямаше такава, друга като нея :tooth:

 

Относно срещата, много яко за пореден път, ама той коментара е излишен. Видя се за пореден път добрата ни организация, както и яките фенове и фенки от клуба, а и колоната ни от Хонди по пътя за пореден път бе внушителна, абе направо огромна си беше......... :tooth:

 

Ето малко снимки и от мен:

 

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

 

П.С. Сори за малко късното включване от мен, ама нещо се поуспах след срещата, незнам дали от самата среща (едва ли) или май по-скоро от сбирката край басейна на Сарая и мноото бира, студената вода в басейна и за пореден път борбата с едни стари тюлени, хммм.... тоз път бяха вече моржове в лицето на 'Майната' и 'bate_em4o' :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o

Честито на Тони и от мен и с пожелание, все повече да стават челните и най-вече първите места в неговата листа, както и хвала на екипа от въ......................................

 

П.С. Сори за малко късното включване от мен, ама нещо се поуспах след срещата, незнам дали от самата среща (едва ли) или май по-скоро от сбирката край басейна на Сарая и мноото бира, студената вода в басейна и за пореден път борбата с едни стари тюлени, хммм.... тоз път бяха вече моржове в лицето на 'Майната' и 'bate_em4o' :bounce:

От бирата е,от биратааа... :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ме е яд за евото на Алекс Бох ... еиии голяма кола ... мисля че я урчасах :lol: ... така и се радвах и такъв блоу оф ,чак настръхвах... уникална кола.Какви и са пораженията ,че доста меришеше на масла феродота и какво ли не още ?

Радвам се че ти харесва колата. Порашениета и целата застесание беше ушазно за мен. На тренировка 1 прекисваше двигатела на 4000, 5000 и 6000 оборота, на тренировка 2 проблеми с мешдиня диференциял. Цел нощ работиха механиците но явно сме обиркали неща на още по зле същото на загреваща обиколко преди старт видях че колата си през целото време в режим "launch control", тоест на 5500 оборота максимум от нормалните 7500. Никаква сила и тяга. Но си мислих да финиширам все пак така да всимам неква точка. След когато изпреварих Cosworth-а ми изчесна 5-та предавка и сам заседнал за неколко обиколки на 4-та предавка, после се върнаха поне 3-та и 2-та само и само да изчесват пак до края. Още не сме разглобили колата но щетите за голями, най вероатно скоростна кутия (само 1-а и 4-та работат), мешдиня диференциял, задния диференциял, помпите за диференциялите и масления радиатори за диференциялите. Еххх, сигурно изникват и некои други неща де. Ушаз направо ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........ Ушаз направо ....

Аз си мислех че съм карък ама то това твоето минава границите вземи заколи едно две телета попчерпи близките и дано работата тръгне скоро време :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...