Jump to content
Prelude98

Прелюд 5 ген.

Recommended Posts

Колеги, тъй като съм доста бос в електриките, моля някой ако е наясно да обясни с две думи, мога ли да сложа тези крушки на прелюда без да е необходимо от други интервенции. Виж тукДоколкото разбирам става въпрос за ксенон ефект, само със смяна на крушки, без нищо друго, но не съм сигурен. Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз сложих такива на 4та ген. от жълто светят бяло/мнооооого леко синьо.За 8лв от Бриколаж

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другия гаден ефект е, че по здрач и на по-тъмна настилка светлината просто се губи и все едно караш само на габарити. И аз бях с такива, но си сложих обратно тези, с които я купих

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pamo

Ако наистина са този цокъл и тези ватове (55W)няма да имаш проблем. Само ако слагаш 100 вата може да се наложи интервенция, понеже в оригиналните кабели се получава пад, и е по добре да се управляват с релета.За твоя информация ще ти кажа, че един приятел с F20A4 си сложи имитации на ксенон и светят наистина бяло, но цоклите му нагоряха и на двата фара, та да не попаднеш на такива уж 60-ватови боклуци.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цоклите на крушките на почти всички прелюди им е слабо място и все се нагряват и повечето се топят незнам защо даже със нормални крушки :hondarulez: аз съм карал с такива и на осрам слагах и си мислих че съм много доволен ама сега като съм сложил ксенона на джипа по добро няма,сега си мисля че всички карат на свещи :thumbs1: а аз все едно изведнъж съм прогледнал,според мен не си давай парите за глупости ами си купи едно ксенонче :puke: Мойто си го взех от англия и е една идея по силно от китайските и наистина съм много доволен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...