Jump to content
dpeev

пастиране

Recommended Posts

Попадна ми интересна статия на тема пастиране. Оказа се че в Габрово има много добър майстор, който ще направи всичко възможно колата ви да изглежда като нова:Ето линк към статията: тук

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво му харесва на автора този "портокалов" лак !!! Да я беше полирал поне...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прилича на платена реклама. някак си силикона по гумите прерасна в тема за майсторско пастиране и нуждата от него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да получа инфо от първа ръка, две седмици предварително аз си резервирах ден и се вдигнах от Пловдив до Габрово. От ентусиазъм, когато пристигнах в града на шегата и рязаните котешки опашки, муцуната на Акордиона си имаше черна маска - от насекоми... Десо направи подробен оглед, сподели плана си с мен и ме попита за моите очаквания, специфични забележки и пр. Аз му казах, че се доверявам на професионализма му, за който бях прочел във форума на една друга марка, и се отправих на културен, шопинг и гастро туризъм (Боженците, Етъра, ... списъкът е дълъг). Осем часа по-късно Десо ми звънна и отидох да си взема колата. Много съм доволен - радва ме, защото прилича на тази, която дойде от Германия. След половин година ще ида пак... Този път ще отскоча и до Трявна, докато той се поти над Акордиона.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив има много добър майстор - под Родопския надлез при автомивката, казва се Иван. Вече 3г ми поддържа акорда и работи перфектно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един глас за пича от Габрово ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мощен глас, с две ръце за Десо - ФЕНОМЕН! :D:):D В BMW форума (там случайно открих въпросния Десо) съм споделил изключително позитивните си впечатления, също така и тук:http://www.nissanbg.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=17152

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...