Jump to content
pano

как да направя моя икономи4ен В-тек неикономи4ен?

Recommended Posts

Сивика ми е с Д15З6 мотор как маааму да го направя неикономи4ен и по-вървя6т за сега съм сменил филтър,све6ти,изп. колектори ама пак свети гадната зелена лампа(econom) ;) и не върви колкото искам.Знам 4е има разни джуджафки дето са ги наслагали за икономия и спъват колата ама не ги знам кои са и как да ги махна :).Не приемам коментари като "какво иска6 колега колата ти економ" и "не се занимавай ами си купи друга"!!Сажалявам за 4-ките и 6-ците ама съм в Германия и пи6а на някаква 6ибана клавиатура немски стандарт!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти поне си в Германия купи си направо друг двигател ,има тема специално за D15Z6 кое как и дали е рентабилно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и да не приемаш ама.......... "какво иска6 колега колата ти економ" и "не се занимавай ами си купи друга"!! :hondarulez::(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Не че не може да постигнеш подобрения ... но по-евтино и смислено ще ти излезе да смениш двигателя :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменяш двигателя и си решаваш проблема с економ ... :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги за вниманието,не мисля да сменям двигателя все пак друго е удоволствието като си се потрудил да направи6 от ни6то не6то,а и парите не са кой занае какъв проблем,нали всеки трябва да си има някакво хоби :( .Като се върна в БГ 6те се свържа с тоя ми6о да видим той кво 6те ме "излъже".Ло6ото е 4е 4ак зимата мисля да се прибирам и каквото и да се направи по колата немога да се изкефя максимално на подобренията,да бяхте ме видели като смених колекторите 3 дена колата се кара6е само на прекасва4 (сега и съединител трябва да сменям :hondarulez: ).Искам да питам и о6те не6то,какво 6те ме посаветвате VAFC или 4ип,съ6то така дросел требе ли да сменям?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задръж малко, ако наистина си мераклия. Е******х му мааамата на един 90к.с. икономик, сега е наред D15Z6, не съм се отказал от икономиците..В Д15З6 има нещо по-спънато от Д15З1 и З3, въпреки, че единият е 114к.с, а другите са по 90к.с.П.С. Зелената лампа свети само когато не си във витек :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм тръгнал по тоя път, целта ми е около 140 к.с., да видим кво ще излезе :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тоя път го минах и похарчих почти колкото за един ВТИ мотор, ама това е друга тема.Не искам да разубеждавам когото и да било, и аз бях същото инатливо магаре..Действайте щом имате мерак, с каквото мога ще помагам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...