Jump to content
EdinR-DrugB

количество фреон за 6ген?

Recommended Posts

сложиха ми 600г. но маи доиде в повече,компресора почна да изкл. и да вкл. когато си иска,почна и да тресе,абе маи маи нищо не направиха?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

600-650гр. дават и в autodata. Не е това проблема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е хечбек сивика ти английска сглобка фреона трябва да е 500-550 грама. Информацията ми е от Аутодата 2004. Пробвай да ти източат 50 грама или по добре 100 грама и кажи как е след това? Аз също имам подозрения, че изключването на компресора може да се дължи на препълване на климатика.Успех!!!

Редактирано от caesar

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всъщност е японец .. двуврат .. иначе всичко си му е наред налягане и така на татак си е ок .. грешката си е моя .. работеше си нормално ама аз профилактика да му направя и сега гледаи кво стана ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе то тая Autodata 2004 ми дава за всички Сивици (английски и японски) с ДВГ D14A8 количество на фреона 500-550 грама.Май и аз се насочвам към вариант да изпусна 50-100 грама фреон, ама не знам как сам да направя това и ще ходя при моя климатичар.При теб поне си знаел как е работил климатика преди манипулацията "профилактика", а моя си беше празен.

Редактирано от caesar

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pip

моя си имаше 380г. и си духаше перфектно .. сняг правеше .. ама аз профилактика да му правя .. на ти сега .. днес ще ходя да източат малко и ще видим ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PIP моля те кажи какво стана след източването, че много ме интересува резултата. Мерси!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точете, ако още не е заминал компресора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами да .. сега вече всичко си е както по старо му .. духа си чудно,направо студено ми става .. сега сам с 480г. и мисля че това е количеството което ме устройва идеално .. намя тресене,компресора си работи перфектно .. абееее всичко се оправи :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...