Jump to content
Ivaylo_Iliev

Истина ли е това?

Recommended Posts

Здравейте, днес докато се ровех във Vbox-а се натъкнах на един доста невероятен клип, поне за мен. Та реших да го споделя с Вас, за да изкажете мнение ако имате желание. Ето го и клипчето:http://www.vbox7.com/play:13eaf472Ето и един доста поучителен клип:http://www.vbox7.com/play:2226528bКлиповете са доста добри. Поздрави и приятно гледане:DP.S. Ако мястото на тази тема не е тук, не е интересна или има подобна някъде друкаде, моля да ме извините:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DundyTheCroc

Под стъклата има сигурно 60 санта дунапрен, вижте как потъва пича като минава валяка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest civic 1994

Да оставим това, че нищо не му стана от валяка "Изправи се", ама от толкова стъкла и то остро при такава тежест само една малка раничка - ЕДВА ЛИ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xNETZx

хаха истина е да и мен вчера ме прегази валяк

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен ме впечатли речта на Стив Джобс просто имах чуството че немигнах и недишах много добра реч с много истински елементи просто е неверотна !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xzibi7

или там където е послано и има стъкла има 1 метър дупка отдолу с дунапрен, или ако сте гледали по Дискавъри има нещо като заболяване на костите - супер меки и гъвкави и може да заема всевъзможни форми на тялото, просто всичко де що е кокал и костичка е като гума :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе аз доколкото знам пича е фокусник и прави яки магийки :lol: но ако е толкова истина защо има едни големи бели кърпи или каквото и да е там сложени са на валяка за да не се вижда от публиката като се показват краката :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Речтта на Стив Джобс наистина те оставя без дъх:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я напишете в търсачките cris angels да ви се поизправят косите.А и вече го имаше обсъждано.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като е толкова корав аз да му кажа къде да легне и аз да намеря валяка, който ще бъде каран от мен, само после да не ме съдят като го отлепят от асвалта :bye:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...