Jump to content
stasko0o

еии тия крадци

Recommended Posts

еее доиде и моя ред да се оплаквам от крадците прежалих се наи накрая да дам 90 лева за предните мигачи на прелуда обаче не карах мн далго с тях защото някои буклук ги е гепил преди няколко вечери.Имам една молба защото 2-ри пат няма да дам толко пари ако някои колега му се намират бели или иска оранжеви да свирка.Е се пак тия до мигача не са ги свалили ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Gh0sT

на мене пак ми гепиха стоповете 100 катастрофи да направт с тяхвсичко се връща ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как така ги свалят ? те неса ли под капака болчетата некаде ? значи ние с 6-тата сме на далавера ,че мигача е с фара ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали това не е малко :D , но се чудя автокаското не покривали и кражба на части, нали затова ги маркираме тия мигачи и т.н.?До колкото аз имам информация, каското покрива кражба на такъв вид външен ъпгрейд, но само ако си ги маркирал тези части на ново и си оповестил застрахователната ти компания. Ако не е така някой да ме поправи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опасявам се, че не се крадат просто така, ами колеги хондаджии ги поръчват тези кражби.Да им изсъхнат .. на поръчителите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Застрахователите плащат за счупена част но не и за липсваща,
наистина си яко прав че маркировката си губи яко смисъла :D

Не вярвам някой да си поръча кражба, по скоро се услушвайте
за гореща оферта с много ниска цена

Туко що ме огря една идея макар и да сме малко реланите съформовци
ако за всяка липсваща част тук се дава описание и снимка,
ние може да се оглеждаме за евентуална поява на подобна част върху някоя кола
или нейното предлагане от тъпите накромани



Аве то си е хубаво от време на време да им се спират въздушните просвети на лепиларчетата ама това друг въпрос :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно - прелюдите са редки автомобили (т.е. трудно се продават такива части) и ако не са били наркоманчета то значи е били поръчково... Идиотска работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам думи. ;( :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам, че дрогичките минават набързо и крадат каквото им скимне отвътре(не винаги е нужно да е ценно/полезно). Но да демонтират само фар или мигач и да си тръгант без да са пипнали нещо вътре от колата... това според мен направо си е поръчка. Ако бяха начупени - някой или е решил просто да вандалства, или има стока за продан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stasko0o

ии аз се чудех дали тия от каското няма да се направат нещо ама ако не си намера от някаде ще хода да пробвам,а до тогава ще карам като циганин бяло и оранжево :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

Това не е крадено за продажба. По скоро някой дет има прелюд си ги е харесал... И не си мислете че всеки с хонда ни е колега :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stasko0o

Това не е крадено за продажба. По скоро някой дет има прелюд си ги е харесал... И не си мислете че всеки с хонда ни е колега :D

абе те тука из квартала (стрелбище) се завъдиха 2-3 прелюда :D само дето изощо не сам ги гледал с какви мигачи са дано да не е така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CrazyDriver

Една може би тъпа идея, но все пак......Защо не си вземеш от някоя автоморга един счупен мигач и не го сложиш на твоята кола след това отиди /но това в случай че вече е си ходил/ при твоите застрахователи и им кажи че някой ти го е счупил през ноща - така поне малко ще покриеш разходите по закупуването на нови. Знам че това е измама, но след като ти си потърпевш и те неискат да направят нищо по въпроса, направи ти :D А за тези които са ти взели мигача :P;):D - не бих го убил / :D /, но с удоволствие бих го смазал от бой, пак нека другия път пак бара.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси гадното искате да кажете че ако си слагам диодни стопове и ангелски очи на сивик 5г трябва да я държа на паркинг, за да не ми ги свият ли?Аз не мисля че могат да се свалят без да се отворят предния капак и задната врата?Ако не ще трябва да измисля някви игри като например някакви по големи пиратки и при махане на фара да къса пръсти...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз сам за две малки бутил4ици монтирани някаде зад стопа пални с киселина и при сваляне на стопа да ги полива или др.вариант 220волта ток да ми охранява колата преди за такива не6та си мислех след като ми с4упиха страни4ното стакло и ми гепиха сидито 4е бе6е на 2 месеца 4исто ново сега си имам само дистанционо от него макар 4е си купих др.това все о6те го помня и псуван ония но на празно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

се пак ако на някои колега му се намират белии аз давам оранжевите и 4-те части или ако продава на няква разумна цема . :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На един приятел,който има най-новата бмв 5-ца му откраднаха фаровете и волана ;) И аз му викам е как така тая кола няма ли чипове,мипове,аларми,имобилайзери.Ама са му прекъснали алармата и са му ги свили шот тя е с фейслифта и после ги продават на някой без фейслифта.Баси и безобразието,а фаровете му са вигурно към 3 бона и волана незнам.Няма оправия,ако имаше всеки гараж, друго щеше да е...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...