Jump to content
da6kata

Honda Civic 2002-2003 Type R

Recommended Posts

Е добре де колеги... на нея я направих... и казах , че не можах да я открия коя е , понеже при търсенето ми съответно на Интегра Тайп Р , то всички бяха с по-друга визия (фаровете), които са ми доста гадни :drool: Инъче тази Интегра , която е дал колегата от Русе на снимката... :worthy: Великолепна е... :drool: Та може ли някой да ми обясни защо се получава такова разминаване :wacko: Ето един пример http://www.bg.autoscout24.com/Details.aspx?id=vx2c4mgkfwcf .... :drool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мотора няма какво да кажем уникален,според някои това е най балансирания автомобил с предно предаване.Визията е според годината 96 спек и 98 спек.Да знае6 4е бяла е по скъпа от например 4ервена :worthy: Аз бих избухнал с Интегра ако трябва да избирам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих избухнал с Интегра ако трябва да избирам

....и аз искам да избухна с такава на някоя месечна среща гледах,че има за около 8/9000 евро ....иначе аз не мога да ти кажа много неща за нея просто съм гледал клипчета и квото има в интернет харесва ми най много оборотомера до 10 000 :D и някакъв много измислен разход на гориво бях глеал някъде под 10 градско и 6.1 извънhttp://www.vbox7.com/play:38a34b73

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest uCnaHeTcA

Много ме радва тази Интегра(като стойка, ускорение , визия(с изкл.)) ..... но малко е старичка, а на тия около 98ма някак фаровете не ми харесват... И така като гледам из Сайтовете за продажба на автомобили... запазена Интегра Тайп Р едвам намирам ,даже почти никак :wub:

Редактирано от uCnaHeTcA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме радва тази Интегра(като стойка, ускорение , визия(с изкл.)) ..... но малко е старичка, а на тия около 98ма някак фаровете не ми харесват... И така като гледам из Сайтовете за продажба на автомобили... запазена Интегра Тайп Р едвам намирам ,даже почти никак ;)

Те пък фаровете да са ти проблема... Интегри - даже Тайп-Ер ги има и то доста в Гърция... виждал съм не една по автокъщи там, но проблемът е, че до една са с десен волан! От друга страна именно това ги прави по-евтини ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...