Jump to content
jefa

смяна волан на хонда

Recommended Posts

Здравейте искам да попитам дали някой има инфо къде мога да си обърна волана на хондата /сега е с десен волан/?Благодаря Ви предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Казанлък му обърнаха на 1 момче ама вече не работим заедно и незнам каде е. Колегите от Казанлък да кажат коя може да е фирмата, плати от 1500 до 2000 лева и нищо не си личеше че някога е била с десен волан. Евентоално ако си намериш оргинално табло и някакви щанги -маи кормилните ставали ама се завъртали наопаки излизало доста ефтино, неговото табло фирмата го купила чисто ново.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав въпрос,аз също се интересувам-наскоро си купих Хонда ЦРВ от Англия.Нямах намерение да обръщам волана,но ако наистина ми излиза около 1500лв ще го направя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е толкова лесно .... ще излязат 100 неща които не са предвидени . Под капака също има различия , сервото и акумулатора мисля , че бяха обърнати ... педалите , корите на вратите .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трудно е, но не е невъзможно. аз до колкото знам около 1000лв струва за кола. мисля че за джиповете беше по-скъпо ... не знам от какви съображения, ама цената е нещо от сорта на 2500-3000, това е информация която имам от приятел който се е интересувал от това и е разпитвал. става дума за Пловдив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро обръщах волана на сивик,но не на всички хонди е лесно?Зависи много от модела.Най-добре е първо да си намерите кола донор понеже доста неща трявбат,дребни но си трябват......ако някой иска да му обърна волана да пише на лични...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От няколка седмици търся да ми обърнат волана на буса и ми казаха че под 4000лв няма да ми легне. Обаждах се и за Прелюд но ми казаха че положението не е много по различно. Тая цена от 1500-2000лв може да излезе на Civic щото евтини части бол. Ако някой намери нещо по евтино ще се включа с 2-3 хонди и 1 бус ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема с прелюда идва на толкова от частите ами много е наблъскан мотора и триабва да се свали целия за да се работи спокоино по таблото,а не много хора им се занимава цял месец ще отнеме най-малко....

Редактирано от koki4a

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, това е доста скъпо занимание. На пежо 406 на един му взеха 2500 лв., но майстора се набута, защото толкова му бяха само частите.Единствено може да стане ако имате под ръка кола донор и да има всичко, което "всичко горе" - доле е:Табло, рейка, механизмите на чистачките, на отварянето на предния капак, ако е по-нова колата еърбеците и и още хиляди дребни глупости дето не се сещам в момента. Имайте предвид също така, че сума ти чаркове трябва де се преместят: акумулатори, стойки на педали /някой трябва и да се купуват/, спирачния апарат - сервото, да се удължават хиляди кабели, тръби за спирачките и т.нА иначе на наякой ако му се занимава имам един приятел, който има ударена Сивик, не знам генерацията - 98г. която има табло, клима и всичките там работи, ако има интерес ще го питам за цена и ще кажа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...