Jump to content
MakaveliTheDon

Пак проблем с паленето,дано не отегчавам никой

Recommended Posts

Значи говорим за Сивик 93 та година 1.5 ... Проблема с паленето ми е вече доста досаден...Ту пали ту не..... смених акумулатора с нов и една седмица нямаше никакъв проблем,докато в деня в който си тръгвах от морето не запали,чаках чаках не запали,заебах я там и след 2 дена запалила и един приятел ми я докара...Сега пак не иска,вече ще се побъркам...какво да правя?!? Къде се намира това главно реле???дали е от него...?!? Казаха ми да не я оставям без бензин че затова не палела....Възможно ли е да е от бензиновата помпа, бушони или КАКВО...?!?МОЛЯ ПОМАГАЙТЕ ЧЕ НАКРАЯ ЩЕ Я ЗАСИЛЯ НАНЯКАДЕ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не се ядосваи ,релето се намира при бушоните дето са ти в краката .Над тях е -едно сиво и се сваля с ключ 10 -ка :huh: .Презапои му споиките ,ако не запали пробваи да си смениш бобината ,аз имах същият проблем само преди седмица. До колкото знам гори първо тя ,след това комутатора. Моя съвет е ,ако не запали да пробваш с бубината . Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега редактирай си профила и напиши от къде си за да видя дали ще мога да ти погна !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Damyan

Забелязъл съм когато слагам аларми на хонди и за блокировка прекъсна бензиновата помпа почва по трудно да пали и ако малко и някъде другаде имаш някакъв проблем да се получава както в твоя случай.Та мисълта ми е ако имаш аларма и са прекъснали помпа виж връзките или направо я елеминирай за известно време.Според мен не може да е бобина щото тя изобщо няма да запали а тя ту палела ту не

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MakaveliTheDon

Колега редактирай си профила и напиши от къде си за да видя дали ще мога да ти погна excl.gif

Колега и аз съм от софия,Надежда,страшен късмет моля те пиши да помагаш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега редактирай си профила и напиши от къде си за да видя дали ще мога да ти погна excl.gif

Колега номера ми е 0877026023 ,нз дали успях да ти го пратя на лично съобщение за това и тук го оставям.. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля те да поясниш...като не ще да пали...поне стартера върти ли...моята не искаше да пали винаги, стартера си върти но не пали...презапоих релето( намира се долу в краката ти, голямо е колкото половин цигарена кутия )... въпреки че нямаше видими повредени спойки...и вече 1 година нямам подобен проблем( да чукна на дърво) става за 15 мин...самото развиване на болчето и свалянето на релето ми отне повече време ;)))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля те да поясниш...като не ще да пали...поне стартера върти ли...моята не искаше да пали винаги, стартера си върти но не пали...презапоих релето( намира се долу в краката ти, голямо е колкото половин цигарена кутия )... въпреки че нямаше видими повредени спойки...и вече 1 година нямам подобен проблем( да чукна на дърво) става за 15 мин...самото развиване на болчето и свалянето на релето ми отне повече време

Да стартера върти но не пали,сега като ми я върнаха от морето не е правила проблем вече 3ти ден,незнам какво става...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...