Jump to content
jowy

Да се похвалиме

Recommended Posts

Вече и Враца си има писта за драг. За сега е 1/8 миля (200 метра), но собствениците са надахани много скоро да стане на 400 + награден фонт всяка неделя. Имахме и участия от 16 коли - 3 хонди, като с малко късмет можеше и да сваршим първи в клас до 2000кб.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече и Враца си има писта за драг. За сега е 1/8 миля (200 метра), но собствениците са надахани много скоро да стане на 400 + награден фонт всяка неделя. Имахме и участия от 16 коли - 3 хонди, като с малко късмет можеше и да сваршим първи в клас до 2000кб.

:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CIVICwarrior

Мммда....вече ще бъде много по-добре от преди! ;) Куките вече пазят а не гонят! И дано да става все по-добре!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее в неделя няма да мога да дойда но в понеделник мисля да сам на срещата :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз Никога не съм идвал във Враца,но това е Готин повод да се запозная с Колегите :D Поздрави на Всички Фенове от мен :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

миналата неделя бях там,като за начало организацията беше много прилична.ако ивчо(със CRX-а) ме беше послушал малко и да не тръгва с превъртане на гуми щеше да е първи ама нищо и трети е добре ще се отрака момчето.браво на собствениците че създадоха едно много яко развлечение за региона:(!:)!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще права сметка да дойда и на двете, но необещавам. иначе може да се съберем преди състезанието на Лукойл, ако не после. стига да има желаещи.

Редактирано от jowy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

миналата неделя бях там,като за начало организацията беше много прилична.ако ивчо(със CRX-а) ме беше послушал малко и да не тръгва с превъртане на гуми щеше да е първи ама нищо и трети е добре ще се отрака момчето.браво на собствениците че създадоха едно много яко развлечение за региона:)!:)!:(

лека полека, ще се научи. първия път едвам го навихме. много си подценяваше хондата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

миналата неделя бях там,като за начало организацията беше много прилична.ако ивчо(със CRX-а) ме беше послушал малко и да не тръгва с превъртане на гуми щеше да е първи ама нищо и трети е добре ще се отрака момчето.браво на собствениците че създадоха едно много яко развлечение за региона:)!:)!:(

лека полека, ще се научи. първия път едвам го навихме. много си подценяваше хондата :)
като си помисля че преди по малко от две години ми говореше че бмв е най добрата кола а аз го убеждавах колко е прост и неук...........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колеги и честито за пистата аз се надявам и при нас така да стане нещо се говореше, че може да се отвори Божурище 2 на една самолетна писта в с.Лесново, Община Елин Пелин което е на 25-27км от София носят се слухове ще видим даже се говори, че октомври месец ще се проведе Италфеста на колегите от алфа и фият клубовете, също по слухове съм чувал , че апаратурата от Божура ще се премести именно на въпросната самолетна писта за която споменах ще видим с течение на времето дали тези слухове ще станат истина или само се говори колкото да не е без хич поздрави на всички колеги във Враца :):):(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

...и покрай Русе ако направят едни писта ще е добре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахах е на русе нали се сабирате на полигона, особенно рейсарите с лади, аз на 11 и 12 ще сам в русе може да се засечем там, оглеждаите се за чержен ЦРХ :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахах е на русе нали се сабирате на полигона, особенно рейсарите с лади, аз на 11 и 12 ще сам в русе може да се засечем там, оглеждаите се за чержен ЦРХ :o

По-скоро ослушвайте се за червен CRX  :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Slavkov_1984

Къдрав,покажи им как прекъсва... :ppp:):ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахахаха ще и покажа как прекасва ама сега ще прекасва кам 8000 :РРРрррр

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не с един друг за сега ще видим какво ще стане с моя, дано да има ефект, иначе с тоя нещо не варви как трябва ;)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи момци утре ще се събираме ли преди гонките на лукоилчето?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздравления за пистата........ пуснете малко снимки и видео да видим за какво иде реч :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще пуснем лошото е че тази седмица нямаше гонки щот времето еше малко дъждовно:blink: но другата ще направим нещо по въпроса;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз скоро няма да мога да дойда, макар че може и да няма повече за тая година

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Slavkov_1984

Утре сме на пистата,ако не вали.Вече е от 3:00часа,а не от 4:00. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest milen-crx

Честито за пистата надявам се и аз да видя там някой ден ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Adi0

Понеже утре пътувам от Вд за Сф и бих минал да видя въпросната писта и гонките,ако може да кажете къде се намира или поне в колко се събирате на Лукойл-а(предполагам този на кръговото).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пистата се намира на около 3 километра от Враца в посока гр.Криводол от лявата страна,ако е хубаво времето и не вали към 3:30часа. ще сме там.Ако имаш затруднения ми звънни 0886895042

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Slavkov_1984

поздравления за пистата........ пуснете малко снимки и видео да видим за какво иде реч ;)

Имам само тези снимки Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Slavkov_1984

Понеже утре пътувам от Вд за Сф и бих минал да видя въпросната писта и гонките,ако може да кажете къде се намира или поне в колко се събирате на Лукойл-а(предполагам този на кръговото).

Всеки понеделник се събираме на Лукойла(този на кръговото)от 19:00часа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах има я и мойта каручка на старата ,я обадете как се представла преди да я отнеса .Те момчетата от които я купих разправяха че са се пускали на драг ,обадете ми много ще ми е интересно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Del sola е 125к.с,а ЦРХ-са 2ген. е 131к.с. не съм бил там,но ЦРХ-са 2ген. те бие,за малко да стане първи.И твойта се е представила много добре доколкото чух.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Del sola е 125к.с,а ЦРХ-са 2ген. е 131к.с. не съм бил там,но ЦРХ-са 2ген. те бие,за малко да стане първи.И твойта се е представила много добре доколкото чух.

радвам се ,но неможах да намеря други снимки :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе Жорка ти нещо си ми пререгистрирал колата гледам:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest activity

хахахаха и на мен ми направи впечатление тези 111111-и :rolleyes: нещо много тежко го раздавате вие врачаните ;) да дойда с Д14-ката да ви дърпам по един петролен танкер разлика ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest activity

ти ако учиш , хората работят ! за московчанинa съм без коментар , мога ти викна един ентусиаст с форд фиеста :rolleyes: може си мерите пишките с него ;) за гонките във Враца ми казаха ,че подготвят един злобно турбиниран 200SX с тях шега небива ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kalmara

Ами че аз не знам да има някой от колегите безработен ... :DАз си уча, те си работят .... ма тва не ни пречи да си се събираме всяка седмица. ;)А за форда .... ама ти сериозно ли ? :wub: Те и коли ли правели... :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахаха и на мен ми направи впечатление тези 111111-и ;) нещо много тежко го раздавате вие врачаните ;) да дойда с Д14-ката да ви дърпам по един петролен танкер разлика :):P

Престани да сънуваш, аз къде ще бъда когато ще ме дръпнеш? :thumbs1::lol:;) Редактирано от Slavkov_1984

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе Жорка ти нещо си ми пререгистрирал колата гледам:D

Вече това ти е новия номер,понеже каза,че не си знаеш номера аз ти го направих лесен за помнене. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко снимки от миналата седмица,защото тази седмица валеше много и нямаше гонки. Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest yajo

ехеее добри снимки си накачил ;) само че не си снимал сивата бегачка;) на която Жорка и взе един стадион разстояние на 400 метра;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...