Jump to content
Guest edikoisi

чип на д16з2

Recommended Posts

Guest edikoisi

имам сивик д16з2 варви супер 200 без проблеми но искам да му слойа чип до колко ще има ефект .......ще си стрували парите какво още мога да направя та та варви повечко ........знаете кжо искам :angry:;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Д16З2 върви много за ко ти е 4ип :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Първо, искам да те предупредя, че шансът да може да ти се сложи чип без да се пипа ЕЦУ-то ти е около 10%Почти сигурно, първо трябва да му се добави цокъл ако има място за него на платката.... Ако няма, пак не е проблем, но става маааалко по-трудно. За слагане на цокъл мога да съм ти от полза.А сега по проблема с чиповете......Знам че май се оформям като един от най-големите противници на този вид тунинг ( очакването на резултат от "масовите" чипове), но това е положението.Ефект може и да има, но сигурен ли си че ще е такъв какъвто искаш? Дори колата да ти се струва че върви повече, това вобще не означава че е така. Все пак, тия коли са настроени и ако не си правил някакви смислени модификации ( слагането на спортен филтър единствено не го броя за тунинг), то нуждата ти от чип е доста съмнителна.....Има смисъл ако искаш да си преместиш/махнеш ограничителя, да сложиш launch-control, да си промениш включването/изключването на ВТЕК-а ( само дето твоя двигател няма...) и други подобни модификации, за които не ти трябва дино, за да ги направиш.Ако искаш да правиш нещо от гореизпроените неща - свиркай, обаче за таблиците за горивото и/или предверението на запалването немога да ти помогна.... засега :hondarulez: Ако искаш ТИ да си тунинговаш колата, мога да ти помогна, но ако искаш просто чип с който колата да литне, тц! Единствено бих ти препоръчал да не очакваш кой знае колко от чипа сам по себе си.Успех в начинанието!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

Първо, искам да те предупредя, че шансът да може да ти се сложи чип без да се пипа ЕЦУ-то ти е около 10%Почти сигурно, първо трябва да му се добави цокъл ако има място за него на платката.... Ако няма, пак не е проблем, но става маааалко по-трудно. За слагане на цокъл мога да съм ти от полза.А сега по проблема с чиповете......Знам че май се оформям като един от най-големите противници на този вид тунинг ( очакването на резултат от "масовите" чипове), но това е положението.Ефект може и да има, но сигурен ли си че ще е такъв какъвто искаш? Дори колата да ти се струва че върви повече, това вобще не означава че е така. Все пак, тия коли са настроени и ако не си правил някакви смислени модификации ( слагането на спортен филтър единствено не го броя за тунинг), то нуждата ти от чип е доста съмнителна.....Има смисъл ако искаш да си преместиш/махнеш ограничителя, да сложиш launch-control, да си промениш включването/изключването на ВТЕК-а ( само дето твоя двигател няма...) и други подобни модификации, за които не ти трябва дино, за да ги направиш.Ако искаш да правиш нещо от гореизпроените неща - свиркай, обаче за таблиците за горивото и/или предверението на запалването немога да ти помогна.... засега :dry: Ако искаш ТИ да си тунинговаш колата, мога да ти помогна, но ако искаш просто чип с който колата да литне, тц! Единствено бих ти препоръчал да не очакваш кой знае колко от чипа сам по себе си.Успех в начинанието!

колегата просто искаше да каже че мощноста се качва около 10% (ако си уцелил правилния чип, щото последиците може и никакви да са, може и трагични да са ...)другите неща дето ги каза не ги разбрах :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

Знам един дето много искаше чип! :dry: Дълго е за писане, ама представи си инжектор дето пръска с все-сила от сърце без да спира!!!:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

Знам един дето много искаше чип! :dry: Дълго е за писане, ама представи си инжектор дето пръска с все-сила от сърце без да спира!!!:hondarulez:

хахахахахапредставих си го от все сърце това !!! хаха :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

имам сивик д16з2 варви супер 200 без проблеми но искам да му слойа чип до колко ще има ефект .......ще си стрували парите какво още мога да направя та та варви повечко ........знаете кжо искам :unsure::unsure::o

И да сложиш чип почти нищо няма да промениш по добре си я джиткай така няма смисъл да се разправяш с чипове ако изкаш вървеж потърси друг вариянт, с чипа ако качиш 10% отгоре на твоето двг тряба да си доста радостен но няма как да го разбереш освен да ходиш на дино тест :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest edikoisi

преобарнах цяла чехия и няма никва интересна кола която се продава ......и мога да си е позволя ...затова ще карам тези .......кво мислите за CRX които е минал 260000 мене малко ме страх иначе варви добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

кво мислите за CRX които е минал 260000 мене малко ме страх иначе варви добре

Купувай го.Ти на колко мислиш че е една такава кола която е най-малко на 14 години???На 100000км??? :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

кво мислите за CRX които е минал 260000 мене малко ме страх иначе варви добре

Купувай го.Ти на колко мислиш че е една такава кола която е най-малко на 14 години???На 100000км??? :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

моя crx беше на 360000км и му напраих още 200000 за 5г и след мен незнам ама от 99г съм го продал и още го карат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...