Jump to content
lookcho

идем у Руси :p

Recommended Posts

да започнем от далеч :)нищо, че за темата ще се сърдят останалите чистачи във форума, но нямам време ( пък и ще я изтрия след два-три дни )...от вторник до четвъртък съм в Русе ( командировка ) и се очаква след 4.00 часа да съм свободен , за това ако русенските колеги са така добри да се организират за кафе ( което няма да може да продължи до много повече от 12 часа :) ) или да изберат двама доброволци ( един за вторник и един за сряда ) ще бъда много щастлив :) ... като бонус ще смъквам уорнове на присъстващите :D телефона ми е : 0889 235560ИлияП.П. стискам палци някой да клъвне до утре, че иначе изгарям с компанията ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за 4 сутринта ли става дума? След дискотеката? (аз да повдигна темата, не друго :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батка тук сме поне аз за др Колеги не сам сигурен пове4ето са на по4ивки изван града но може да се намери о6те някой предполагам тази седмица се освобождавам кам 18:00 тела ми е 0888 21 65 85 званкай,(и да каже6 4е си от форума смисал да се представи6 ина4е не отогварям за отговорите ми :) :) :D )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...колега модератор не разбрах и аз за сутринта ли в 4 до обяд в 12 часа става въпрос или следобед за 16 до полунощ,ако е за следобед аз съм до 16.15 на работа после мога да ти звънна да се видим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става приема се :) ако е след 17,30

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми нека си направим една преждевременна среща на клуба ;)само дето пак съм до 19и30 на работа че може и до по-късно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха , да бе сутринта ... в 4 наистина трябва да е след дискотека ...16.00 мисля, че съм на линия ... имате ми телефона - обаждайте се, че вече пътувам към страната на сънищата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обадете се,да кажете къде сте аз след работа ще мина :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май не ти се обадиха :P ... благодаря на русенци за развлекателната програма :) щях да си умра там ако не се бяхте обадили ... ако имате път насам ( там където съм ) обаждайте се да организираме реванша ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...приятелю малко ни развалиха разговора двамата Голфаджии ама простено им е нали са голфаджии :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за гоуфистите или добро или нищо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...приятелю малко ни развалиха разговора двамата Голфаджии ама простено им е нали са голфаджии ;)

:P:);) ;) ;) ;) :P;) ;) ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...