Jump to content
ADH-Honda

Към колегите със Crx Del Sol

Recommended Posts

Имам молба към някой колега с CRX DEL SOL.На моята липсва фолиото което стои закрепено за пластмасовата вратичка на бушоните, на което е написано кой бушон на коя позиция е и за какво служи (става въпрос за кутията с бушони които са под таблото). Ето пример за какво говоря (само, че тази снима е от Интегра някаква, в нета за Del Sol така и не намерих, има много за Сивик EG-та, но едва ли са еднакви): ЦЪКЗатова, ако не е проблем на някой колега с такава кола, да снима това обяснение за бушоните, да я имам тази информация. Аз съм с EG2 шаси (Del Sol VTi), но предполагам, че ще ми върши работа и от EH6 (ESi), едва ли ще се различават.Или тука постнете снимката, или за по-кратко направо: adh@dir.bgБлагодаря предварително !!!

Редактирано от ADH-Honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм с EH6. Довечера след работа ще кача снимка дано да ти е полезна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се, че това върши работа :)

Публикувано изображение

 

Оригинален линк: http://www.honda-tech.com/zerothread?id=23...postid=34549518

Не съм сигурен, че това е, което ти трябва, че ме мързи да чета темата в Хонда-Тех, но дано върши работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен е друг бокса (формата е различна). Може би за различните шасита са различни тези боксове, но не мога да съм сигурен, т.к не съм виждал на VTi. Ако не ти свърши работа пиши за да знам дали да снимам и да качвам

Редактирано от Radeon4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Alexandro - тази снима я знам, за Сивик EG е (5-а ген).Аз вече си намерих за Дел Сол, така, че свърших работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...