Jump to content
Guest Autolord

ТОНИРАНЕ НА ПРЕДНИ СТЪКЛА?

Recommended Posts

Guest Autolord

според мен и сам може6 да го махне6 ако е фолио взема6 пистолет за горе6т ваздух и нагрява6 фолиото но внимавай да не повреди6 стаклото след като го нагрее6 с 6пакли4ка лека полека го отстранява6!нагрява6 малка пло6т отстранява6 и така цялото стакло!6пакли4ката да не е метална а пластмасова или няква подобна по малка е вероятноста да одраска6 стаклото!!! Ако не ти се занимава сре6то някой лев вав всеки сервиз биха могли да го отстранят! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PazzO

Мойта хонда е от германия и искаха и мен да ма описват една вечер имах лента от фолио с надпис черно фолио на предното стъкло от порядака на широчина 5 сантиметра и вече акт искаха да ми пишат мама им малоумна, няма как колега живеем в България гладен народ сме :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги!Аз се поразрових из разни форуми, където слагат фолио...А щом слагат не би било проблем и да махат такова :D Много хвалят лицето Мишо от автосервиз "Конче"-то. Утре ще му се обадя, за да разбера какво ще каже. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше 1 тема тук по въпроса със затъмнените прозорци и някой беше писал там, че може да се мине през комисия и ако фолиото има прозрачност в някакви определени граници ти се издава писменно разрешение да шофираш със сложеното фолио.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше 1 тема тук по въпроса със затъмнените прозорци и някой беше писал там, че може да се мине през комисия и ако фолиото има прозрачност в някакви определени граници ти се издава писменно разрешение да шофираш със сложеното фолио.

колега ако можеш да намериш тая тема или да кажеш кое е тва място ще ти бъда МНОГО МНОГО БЛАГОДАРЕН !!!от много време се каня да си затъмня стъклата, но само задните ми изглежда адски грозно и циганскоискам всичките но съвсем леко, колкото да изглежда готиносклонен съм да си купя от тия скъпите фолиа само и само да са разрешенимоля те ако намериш нещо напиши в темата и едно ЛСблагодаря ! :lol:
Мисля,че е до 5%...на предните !!Най-хубаво е да наминеш през КАТ и дам да ти кажат..ква точно е процедурата..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Autolord

като ги знам на6те в КАТ-Русе си представям за ко иде ре4 те те карат да смакне6 абсолиутно всики лепенки от колата дори тя да е в мин имален размер от порядака на 1см.на 5см. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся ама нищо не намирам. Този пост е доста off topic, ама пиша ако някой иска да рови из резултатите. Помня че в темата ставаше дума за фолио с непрозрачност от 2 до 5% и УВ защита от 85%. По-малко от 2 нямало на пазара, ама то не ти и трявба. Много силно впечатление ми направи, че колегата беше писал, че ти издават от КАТ бележка, не сертификат или нещо подобно :lol: Та това можете да го ползвате като ключова дума.В Закон за движение по пътищата пише:Чл. 105. (Изм. - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г.) (1) Забранява се ограничаване на видимостта през челното стъкло и през траничните стъкла на автомобила, осигуряващи видимостта на водача към пътя, както и намаляване на прозрачността им.(2) Ограничаване на видимостта през стъклата на задните врати на леките автомобили, както и намаляване на прозрачността им, се допуска само при наличие на огледала за виждане назад от двете страни на автомобила.Така че 1 вид май излиза, че в КАТ издаването на такава бележка става по-скоро на добра воля и най-вероятно трябва да се опре до някой познат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...