Jump to content
Guest Martinez

Tърся музика за Accord Coupe

Recommended Posts

Guest Martinez

КолегиТърся да закупя оригиналната музика BOSE която се вгражда фабрично в Аccord Coupe 98-01.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

В случай че не намериш или размисриш, само срещу 650лв акорда ти може да изглежда така:

Публикувано изображение

има TV, CD MP3, DVD, SD, TUNER, 5.1 звук, 4х40W, входове за цветна камера, карти, флаш, моторизиран панел с 4 позиции на ъгъл ........

състоянието е перфектно разбира се без драскотинки и следи от ползване.

Срещу още 150лв мога да добавя и цветната камера за задно виждане, която вади образа на дисплея на мултимедията

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква марка е?А ти какво направи с твоето BOSE?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

марката е "EONON", взех си го от Германия и работи чудесно, моята музика баше "Honda-Pioneer" но отдавна я продадох. Пред алтернативата да имам вградена мултимедия и да зяпам нонстоп ТВ докато си карам не изпитах и грам угризения, а сега имам нова пъклена идея...... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 DIN или 2 DIN му е размера на този ЕОNON?И аз съм с оригиналния Pioneer, но искам да си запаза "духа"на хонда ако ме разбираш ;) А пък и се возих в един акордеон в BOSE и хм.......звука е дооооста приятенЯ си сподели идята ;)

марката е "EONON", взех си го от Германия и работи чудесно, моята музика баше "Honda-Pioneer" но отдавна я продадох. Пред алтернативата да имам вградена мултимедия и да зяпам нонстоп ТВ докато си карам не изпитах и грам угризения, а сега имам нова пъклена идея...... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

нали виждаш от снимката че е 2-дин, за тези пари не убеждавам никого да го купи, на мен ми излезе доста повече оттам преди 1г.""Духът на хонда" не се намира в жабката а под капака разбиаш ли. А идеята ми е..................... ;);):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, само BOSE-то няма да ти свърши работа, защото то не може да свири само /директно към говорителите/ а има и друг модул - еквилайзер и субуфер с усилвател.

 

Предполагам,че имаш предвид този модел:

Публикувано изображение

 

Аз пусках една тема по-този въпрос, както и няколко други колеги. Това е последната:

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=24067

Т.е. ако нямаш в колата какво да включиш в по-малката правоъгълна букса, BOSE-то няма да просвири изобщо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не е задължително да е 2DIN. Може и да е един и монитора да се прибира навътре. На мен 2 DIN няма да ми пасне защото отдолу са ми копчалъците за фаровете, халогените и пръскалките на фаровете....и ако сложа ткъв трябва на тях да им търся място...Аз под дух разбирам не само това което е под капака, а дори и интериора, затова дори си търся начин да запазя Nokia Car Kit-a, който е в колата и намерих...;) Не знам дали ме разбираш...;)

нали виждаш от снимката че е 2-дин, за тези пари не убеждавам никого да го купи, на мен ми излезе доста повече оттам преди 1г.""Духът на хонда" не се намира в жабката а под капака разбиаш ли. А идеята ми е..................... ;):);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега,

точно това имам предвид. Доста неща съм проучил за това BOSE и знам, че само плеара няма дсвърши работа. Затова търся цялата система. Търсих и в ebay в щатите, но никой не продава цялата система, барабар със съббуфера, предусивателя в багажника и т.н....

Та все пак, ако някой може да намери цялата система или реши да си я продава...може и ЛС :)

Колега, само BOSE-то няма да ти свърши работа, защото то не може да свири само /директно към говорителите/ а има и друг модул - еквилайзер и субуфер с усилвател.

 

Предполагам,че имаш предвид този модел:

Публикувано изображение

 

Аз пусках една тема по-този въпрос, както и няколко други колеги. Това е последната:

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=24067

Т.е. ако нямаш в колата какво да включиш в по-малката правоъгълна букса, BOSE-то няма да просвири изобщо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...