Jump to content
Guest nuddy

Новата Honda Accord

Recommended Posts

Guest nuddy
:afro: Е това ако не е класа...Все по-добри стават Акордите. То какво да му коментираш, я го гледай какъв е! :afro:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда винаги изпреварва времето си...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда винаги изпреварва времето си...

Вече има публикувани цени на сайта на хонда варнаwww.honda-varna.comначална цена от 51 000 лв.Интересно, че на запад предлагат 2.0 executive бензин, тук само 2.4 Редактирано от vl77

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност не е точно и само фейслифт. Колата е станала по-дълга, широка, комфортна и по-сигурна. Определено летвата вече е доста висока и Хонда трудно ще се надскочат ;) Каквото и да си говорим, колата е страхотна. Почти всеки ден виждам една такава, а може би да е и модела от 2004, в Бизнес парка в София, колегата е направил отличен тунинг с предна маска и задно крило, така изглежда доста агресивно, и лично на мен много ми харесва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest portinari

Привет на всички Хонда фенове.Съвсем скоро,ако нещо не се случи,ще се метна на новия Акорд.Поствам малко снимки от купето.Нищо общо няма със стария Акорд.И наистина защо няма 2.0 executive в ценовата листа на Бултрако :D ?Интересно.Нядавам се другата седмица да имам по преки впечатления от колата.

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от portinari

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм много сигурен, но си мисля че на сайтовте на Бултрако цените са за предишния Акорд-2007...Между другото в България се предлага отскоро новия Accord 2008 2.0 Executive А/Т (предполагам,че е от Германия) ;) ако някой се интересува повече може да пише едно ЛС :P На мен лично по ми допада предишния модел :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новаия Акорд и Новата Мазда 6 са направени супер добре, да му мисли пасата :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И пасата не е за изхвърляне. Общото между трите е, че са като сапунерки, ама те така ги правят напоследък. Уж удобството на комбито да е съчетано с визията на седана. Лично мен не ме радват така, но пък вкусове всякакви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...