Jump to content
spezov

Искам да си сложа спортно гърне

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Значи предварително се извинявам ако има такава тема и аз не съм успял да я намеря просто ме упътете и изтрийте моята. Та искам да си сложа един Muffler да ми бръмчи а не да пърди и искам да зная какви други фирми имат качествени стоки освен REMUS защото все пак не съм милионер .. да оточня предпочитам кръгло лъскаво (обяснявам като първокласник не ми обръщайте внимание) И ако съм казал някоя глупост то е от незнание затова питам сега да ми се обясни и да ми кажете ориентировачно как вървят цените ... благодаря предварително :(

Редактирано от spezov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я виж тук колега модела е тайп РС със свалащ се заглушител кеф ти тихо кеф ти да бръмчи :( доста хора си купиха и са ного доволни и е само 110лв klik tuk :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я виж тук колега модела е тайп РС със свалащ се заглушител кеф ти тихо кеф ти да бръмчи ;) доста хора си купиха и са ного доволни и е само 110лв klik tuk ;)

тва като на bobchu кюнеца ли е? :P и да не пускам нова тема - може да се чуе някъде из нета кое, какъв звук вади :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега нямаш ли някакви клипчета ? :) нещо и става ли за моята хондичка ? :P не разбирам нищо моля ви обяснете ми искам да зная ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече три съм купил и гърнетата са много брутални.купувай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това няма проблем а я ми обяснете за тоя заглушител как се слага трябва ли да махна катализатора ? плс малко инфо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers
Отговорено (Редактирано)

хахахаха колега не спокойно заглушителя е в самото гърне маха се с едно болче и се слага като поискаш :) наистина доста колеги си купиха и няма недоволни ! гърнето може да се монтира на всякаква кола универсално е !snimka sys zaglu6itel v gyrneto!ei towa se slaga otzad w samoto gyrne !!!ПП: на 1вата снимка се вижда и самото болтче на заглушителя с което се захваща :P

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно клипче, на което можеш да чуеш звука на подобно гърне. Не гарантирам, че е същото и че ще вади същия звук, но си мисля, че е доста подобно.

От начало е със зъглошител, към средата го махат за да се усети разликата в звука.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега нищо не се маха освен оригиналното гърне за да се сложи това :) ако искаш може да си махнеш катализатора ефекта ще е по голям ! с еконт да няма проблем в момента има едно ако кажиш го отнасяш :P Монтажа ще ти го извърши ноякой заварчик цалята операция махане на твойто и слагане на това ще е около 10 кинта или поне тук е толкова ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амм това което ми предлага колегата каква марка е и какво производство само да попитам ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bubik

Пробвал съм доста марки и типове гърнета на колите които съм карал,експериментите показват че "марковте" гърнета определено си заслужават повечето пари дадени за тях.Марки мога да изброя доста.REMUS,SUPERSPRINT,BOSIMA,SEBRING,BOSI,BLITZ,LEXMAULL,MAGNAFLOW......Ако не ти се дават много парички,търси такова гърне втора ръка.Мисля че така освен добра визия на колата ще получиш и притен за ухото звук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я спорели какви пари варвят тези "хубави" гърнета ? :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я спорели какви пари варвят тези "хубави" гърнета ? :)

Освен парите по-големия проблем е намирането - преди време търсих стандартно за моя английски Civic (една от най-разпространените ) и така и не намерих 'марково'. Сега може и да има вече знам ли. Редактирано от Ивайло Петков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bubik

Колега,вапроса е колко пари си готов да платиш,по принцип........виждал съм хубабо запазено,без никакви ръжди от порядъка на 150-200 лева Такива ,но ползвани по-дълго време са до 100-120 лева.Съвета ми е,следи обявите в големите форуми-тунинг.бг напримерприготви си някаква сума и като се появи твоето куминче-го вземаи:)))Успех в начинанието!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи аз си поръчах това което колегата ми предложи от него 110 лева 110 ;) ще видим ако не ми хареса (което не ми се вярва) ще си търся друго :) пари пари парите се сабират ;) а да попитам някой знае ли нещо за гърне Tenzo R ако някой има такова да каже какво мисли? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest spezov

Хора не зная за други гърнета но това като го сложих направо не искам да слизам сега от колата :P много готино бръмчи. Е малко пускам алармите ама това не е проблем ;) много дебел глас вади много е готино зимайте смело аз сигурно ще поръчвам още ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...