Jump to content
nakata_g

Продаван Gps

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Навигациона система Prestigio GeoVision 350 • екран – 3,5” тъчскрийн LCD, 320 х 240 пиксела, 300 cd/m2.• SiRF III чипсет;• 300 MHz процесор;• 1 GB вградена памет, поддържа до 2 GB SD карти чрез допълнителен слот;• адресна книга;• вградена антена, наличие на външна антена в комплекта към устройството;• “умна” клавиатура;• планиране и запазване на маршрути;• вграден високоговорител;• гласови команди на 26 езика (възможност за избор на мъжки/женски глас);• меню на 30 езика;• възможност за връзка по USB (версия 1.1);• работи под управлението на Windows CD 4.2;• тегло – 150 г.22м. гаранцияLi-Ion батерия до 3 часа ползване И ВСИЧКОТИ ТОВА САМО ЗА СКРОМНИТЕ 320 БЪЛГАРСКИ ЛЕВА :(:):)

Редактирано от nakata_g

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за коя държава е правен, карти туй онуй :(?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nakata_g
Отговорено (Редактирано)

подробна карта на цяла Европа, 10 български града и всички основни пътища, ако искаш ми звънни на 0887941373 (Наско)

Редактирано от nakata_g

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега доста висока цена!?!Като гледам колко гаранция си написал предполагам че е на 2 месеца, защото гаранцията по принцип е 24 месеца.http://www.eurooffice.bg/cat/product_info....e00acce202650a8Цената е 300 лв

Редактирано от guni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nakata_g

Купил съм го 35дни на 389лв. и съм ги използ сам един път.все пак немога да го продан с 100 и нагоре задниза, ако ме разбирате де :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nakata_g

Между другото аз работя в Хенди и поне е гарантиран Произхода и надежноста на гаранцията, докато за другите които го предлагат по други саитове, там вече незнам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...