Jump to content
ShEfA

Civic Turbo American Projects

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

тЪкааа... време е за малко мерене на пи'ки... :( хехе, поствам това за да видите на какво е способен един мотор Хонда, като се прави качествено и с парички. С тези ресурси колата размазва практически почти всяка една "драг бегачка" в България, като сметнем, че тези екземпляри са 1600cc. :) За първото съм сигурен, за второто не мога да твърдя, но е до 2000cc 1001%

 

Номер едно:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Спецификации:

 

Четвърт миля: 9.85 @ 145 MPH

Кончета: 568 WHP

Повер: 404 WTQ

Турбина: GT3567R

 

За повече снимки и инфо: Темата от форума

 

Номер две:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

За най-голямо съжаление, никъде нямаше спекс пуснати, но акоима скоро ще постна.

Мисля, че всички можете да се сетите за какво става дума при вида на този буквално звериляк! :)

 

ENJOY AND DREAM!

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ManiaK

Браво на Братята Американци от Д16З6 568коня....... Евала!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де ами защо никаде невиждам с какви кутии карат тез хора? ако са стоковите как и какво подменят з ада държат тези огромни коне ? някой може ли да ми даде инфо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жълтия сивик е на Раян от turbod16.com форума ....можеш да пуснеш още снимки и коли от този форум защотот там има доста коли д16-ки да бъда по точен който найстина вървят ....ама много

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9.85 е страхотно време, но мисля, че в БГ на нашите писти трудно ще падне под 10.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

хаха пак гледамем) рацерски коли хихихих маняшка работа )Тия коли на писта сливен ще са с нормални времена според мен л :):P;) яката работа са м)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е! Сериозна работа наистина! А, дано един ден и наш съклубар да ни покаже такава сериозна разработка. Даркоси беше на прав път от Нашия форум, но малко преди финала се отказа. Дано с Тойотата да ни зарадва, аз му пожелавам успех :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest koki4a

Това е! Сериозна работа наистина! А, дано един ден и наш съклубар да ни покаже такава сериозна разработка. Даркоси беше на прав път от Нашия форум, но малко преди финала се отказа. Дано с Тойотата да ни зарадва, аз му пожелавам успех :)

Да ви кажа тези времена са постижими само в Америка,ако тези хонди дойдат в БГ ще дават около 11 сек,заради бетона.Обще взето за кола с 1 задвижващ мост е труден старта на бетон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че такива 10сек си имаме и в Европа мерено точно на бетонно летище!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да има... и аз съм ги виждал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не подценявам работата на Американците или на тези в Европа,колите са невероятни без съмнение.но едва ли е останало нещо от хонда по двигателя....за да се направи такъв проект си иска мноооого пари а и в Бг няма кой да ти го направи.Все пак съм убеден че в скоро време ще видим бързи 12-13 сек.хонди и в БГ просто много късно започнаха да ги развиват у нас...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cossworth-а, който мисля, че не е 4х4, дава 10тки, при това ниски. Не е от бетона.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ма е със задно което пак е по добре от предното за напомпани коли :D.За предно си иска каучук

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

големи резачки искам и аз такава :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cossworth-а, който мисля, че не е 4х4, дава 10тки, при това ниски. Не е от бетона.

4х4 е на 700000% Аз не съм чувал за Cossworth който да не е 4х4 заводско , било то сиера или ескорт

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...