Jump to content
Guest crx-fan

Рали София

Recommended Posts

Guest crx-fan

Значи бях днеска на ралито.Там видях бегачка на базата на последния сивик.Молбата ми е ако някой знае нещо повече за тая кола да пише и даде повече инфо за нея.Мерси предварително!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Moa_Antoan

edinstveno znaq 4e e s mugen dvigatel!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

абе защо никой не казва за такива неща на време ... щях и аз да ходя да гледам баси ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest crx-fan

Еми братле и аз не знаех за тая кола и като мина покрай мен останах като гръмнат!!!Затова помислих че знаете повече за нея и питам.А тоя муген 1.6 ли е или друг???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

edinstveno znaq 4e e s mugen dvigatel!!!

Кво означава тва? Нищо.Те муген освен колектори, чип, филтър и 2-ни пружини май друго нямаха по мотора...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos
Отговорено (Редактирано)

Колата е с екипаж/Стоян Апостолов-Павлина Апостолова/Павлина е дъщеря му.

Civic Type-R,група-N 3,което ще рече почти серийни автомобили с работен обем до 2000 куб.

Стоян Апостолов я взе от турция и не е добре подготвена към момента,говорихме си след състезанието.

Има още доста подобрения които са му разрешени по Хомолгационен лист но за момента няма достатъчно средства да ги направи.За части разчита от Англия а не от Муген.

Пари трябват Пари.

Айде нали искахте да имаме автомобил в рали шампионата от тоя по истински автомобил не можем да имаме.

Да съберем средства и фен клуба да стане един от спонсорите на Стоян Апостолов.

Нито по добра кола можем да извадим нито по опитен екипаж.

 

Другата седмица колата ще участва на Писта Кюстендил,които иска да гледа да се обади,при мен има 3 свободни места.

 

п.с.Само да поясня за незапознатите.Автомобила е със 17 цолови джанти и една състезателна гума струва от порядъка на 650-850 лв.

За нормалното участие в едно Рали състезание на всеки екипаж са необходими минимум 12 бр.гуми/8 сухи и 4 мокри/като това е абсолютния минимум.

Общата дължина на това малко рали беше около 320 км. 70 км.от които са специалните етапи,останалите са преходи.

Сметнете сами разхода на бензин при среден разход от 25л./100 км.

 

За частите няма да ви говоря всички знаете цените на серийните части а за Специалните умножавайте всичко по 10 приблизително и ще получите убийствени цени за БГ.стандара.

 

Принципно имаме потенциал да помогнем на тоя екипаж още по вече че Апостолов е представител на Honda за гр.Бургас,състезател с над 20 г.опит в рали спорта и самия факт че е успял да вземе истински състезателен автомобил Honda заслужава вашето внимание.

Не се оправя добре с нета и затова не влиза във Форума а и е доста ангажиран.

Високите резултати в тоя спорт изискват силни спонсори и доста средства.

Редактирано от Hronos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

да помогнем ама колко пари ще съберем? за една гума наи-много :love:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iceman1234

Тази ли е? И това ми прилича на турски (Истамбулски - 34) номер, та трябва да е тази. За съжаление друга снимка несъм намирал!

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest koki

Пари трябват Пари.

Айде нали искахте да имаме автомобил в рали шампионата от тоя по истински автомобил не можем да имаме.

Да съберем средства и фен клуба да стане един от спонсорите на Стоян Апостолов.

Нито по добра кола можем да извадим нито по опитен екипаж.

Идеята ми харесва :love::cool::yes:

Не знам до колко ще можем да му помогнем , но си заслужава да опитаме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sasa

да идеята е много добра по колко пари 6те субираме ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Имаме си Управителен съвет ,нека все пак той да реши какво ,кога и как.Просто направих конструктивно предложение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

междодругото тоя сивик 2.0 е 226 коня на мотора ако некои го интерисува:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam
Отговорено (Редактирано)

мене но как разбра че е такива коне ???? мерен ли е ???ВИЖ НАПОМПАНИЯ и обикновенния

Редактирано от group4dam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

мерен е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Последно я видях в Бургас :) Миналата седмица :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Мерена е миналата седмица при Златков.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

На кого да пратя няколко снимки и клипчета от Рали-Стари столици/Шумен/Да ви направя съпричастни.И не се занимавайте с тая Формула,че нали виждате какво става,гледайте си Ралитата,Пистовите и Планинските шампионати и като по навлезе навътре в нещата ще ви е много по интересно от F1.По реални са нещата там, и не се налага да си зад някакви мрежи постоянно като "саламжийски пес".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

На кого да пратя няколко снимки и клипчета от Рали-Стари столици/Шумен/Да ви направя съпричастни.И не се занимавайте с тая Формула,че нали виждате какво става,гледайте си Ралитата,Пистовите и Планинските шампионати и като по навлезе навътре в нещата ще ви е много по интересно от F1.По реални са нещата там, и не се налага да си зад някакви мрежи постоянно като "саламжийски пес".

Че ти там ли беше ;) Щото и аз.Много ще ме е яд ако си бил и не сме се видели.И аз имам малко снимки на Сивика на Стоян Апостолов ама ще ги пусна утре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

И събота и неделя,с преспиване при DJ-Sprait на златните.Аз изтървам рали само по много основателни причини.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

И събота и неделя,с преспиване при DJ-Sprait на златните.Аз изтървам рали само по много основателни причини.

Баси мамата и да не се обадите.Аз Спрайта в неделя ще го накажа на картинг пистата :dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos
http://www.bgnrc.infoНа рали "България" съм от следващия четвъртък,днеска замина една силна група за Рали Акрополис-Гърция,но аз имам доста задачки направо съм потънал в работа и реших да не ходя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

И аз мога да пратя няколко клипа и доста снимки, само кажете на кого и моите са от Шумен снимани са с канона така 4е не очакваите кои знае какво :dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko
Отговорено (Редактирано)

На рали "България" съм от следващия четвъртък

Дано нямаш предвид 30-ти, защото ралито е на 8-11 юли :P ...и по всичко личи, че тази година ще трябва да го посетя :o За заинтересуваните, вижте какво открих - мисля, че си струва :dunno:Офертата! Редактирано от Didko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Леле че те в турция за Ф1 по евтини офертите :dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

На 16 и 17 ще е ралито на Узана ако искате ако доидете обадете се да се видим в Габрово :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest crx-fan

Това май е планинско! Ако прелетя натам ще се обадя!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vmax

Някой няма ли да сподели снимки или клипчета от вчера и днес,аз бях там,но много кусно отидах и почти цял ден се въртях из сервиз-а :hondarulez::thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Днес се проведе втори крък от планинския шампионат по Автомобилизъм "Планинско-Узана",Габрово.

 

На първите 3 места се класираха Хонди

1.Цветан Илиев-Хонда Сивик гр.А-6

2.Стефан Георгиев-Форд фиеста/двигател B16A2/ гр.Х-2

3.Цветомир Мезимов-Хонда Сивик Тайп-Р,гр.N-3

Ако някой ми помогне със снимката на класирането,да я качи,ще можете да разгледате по подробно времената от тренировките и от 2-та манша на състезанието.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Събота и неделя се проведе традиционното рали Узана в едноименната местност краи гр.Габрово. Взеха участие общо 39 екипажа и се получи общо взето нелошо състезание без участие на по-сериозните "играчи" от рали шампионата на България. Интересното за нас е че на 1 място е Цецо Илиев с Хонда сивик 6 генерация а нащо момче Цецо Мезинов със Сивик Таип - Р остана 3 -ти, на 2 място се класира Стефан Георгиев със Форд Фиеста и като погледнеш под капака - познаите ? - мотор 1.6 витек :-))))))) п.п. даите една поща да пратя снимки и някои да ги постне щото аз нещо не се справям :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest i4o

една поправка цецо с тайп р е на пьрво за другите не сам сигурен! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest i4o

значи моя източник е в грешка 'местната кабеларка' .иначе репортажа беше добьр с камера в тайп р-а

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...