Jump to content
manniakk

Need For Speed: Undercover

Recommended Posts

За феновете на поредицата (като мен) http://www.buzly.com/video/Uncover_the_Truth/484382/http://whichroadtotake.com/Сайта има хотспотс. като цъкнете на дадено нещо от стаята стаат разни неща. много зарибено :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZaRRicK

Тва игра ли ще е ся или филм?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Alexandro
Отговорено (Редактирано)

Уфффф, пак ли ще е в града :P Само последната (ProStreet) ме зариби малко защото събуждаше спортната злоба у мен. Иначе ако пак се опитат да направят поредното нощем-в-града с напъни за тъп сюжет в стил уонаби-гангста, май няма да си заслужава.

 

ПП (офтопик): В ПроСпийд Сивика и Интеграта бяха доста убити, колкото и да ги тунинговаш :-/

 

@ZaRRicK: Игра ще да е. Всяка година по това време ЕА си пускат поредната NFS. Ако пък вземат да направят филм... леле-мале, не ми се мисли какво ще забъркат  :D

Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли то да си има FREE ROAM не ми го хвали. Про стриита беше голяма издънка и сега като предпазна мярка се очаква новото НФС да излезе 2009 а не тази година.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли то да си има FREE ROAM не ми го хвали. Про стриита беше голяма издънка и сега като предпазна мярка се очаква новото НФС да излезе 2009 а не тази година.

Накрая на клипчето пише 18 Ноември 2008 :) Иначе това клипче е безсмислено според мен нищо не разбрах освен ,че ще е игра с коли(няма да е страктори я :) :) ) Дано да е добра на мен лично Про стреет-а ми харесва повече от Carbon и Most Wanted ,но от Underground2 и 1 няма по добри :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли то да си има FREE ROAM не ми го хвали. Про стриита беше голяма издънка и сега като предпазна мярка се очаква новото НФС да излезе 2009 а не тази година.

Трябва отдавна да си разбрал, че за ЕА няма значение мнението на феновете или това-онова и да отлагат с 1 година че била издънка. Тях ги интересуват САМО продажбите, а на ProStreet мисля че не са лоши. Ще пуснат играта на 18 ноември и мога да се обзаложа в това.  :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и за мен Про стриита не ме впечатли с нищо от поредица та на НФС най-харесвам Мost wanted дано е нещо по-добро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накрая на клипчето пише 18 Ноември 2008 :D Иначе това клипче е безсмислено според мен нищо не разбрах освен ,че ще е игра с коли(няма да е страктори я ;):D ) Дано да е добра на мен лично Про стреет-а ми харесва повече от Carbon и Most Wanted ,но от Underground2 и 1 няма по добри :P;) ха ха идията с тракторите е яка придставяшли си некой супер тунингован трактор 800 коня (тракторист-хулиган е комшията иван...)хахах ще е доста весело иначе и аз съм на мнение че про стриит е пълен боклук играх я точно 10 мин и я изтрих защото с тия писти е пален батал точно това че дейстието се развива по обикновените пътища е истинския чар на тая игра.... а на писти... формула 1 си е за там иначе от всички НФС и аз признавам MOST WANTED за най добрата до сега :P :P ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И сигурно компютъра ти трябва да е егати злобната машина, за да можеш да я играеш тая игра. Май пак ще ми се размине... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Про Стрийт ги бие всичките (без UG1) , и аз бях зле настроен за изцяло пистова игра , но се оказа супер. и "хендлинга" е на ниво , аз се накефих понеже за първи път използвах спирачка по предназначение , уж на Мост Уантед имаше завои и т.н но пак взимах всичко без спирачка , чак на про стрийт почна да ми пука за това нещо наречено спирачка :D :D .на мен про стрийт още не ми е врътната , но лага ме провали. просто "шампиона" ме би понеже аз с играех на картинки ><

Редактирано от HondaFanatic

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...