Jump to content

Recommended Posts

сложих си вафц2 на d16y8 и ако може да помогнете с настроиките.........нещо съм затруднен...приемам съвети всякакви..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

братле в манула който ти дадах нямаше ли ги обяснени? гледах как се настрйва ама ти ще кажиш все пак :) иначе честито още веднъж :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственото с което мога да ти помогна е само да промениш в-тека и аз нищо друго не съм променял ако успееш нещо повече да настроиш пиши

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От сайта на апекси можеш да си изтеглиш инструкции за ползване...доста джлго е и трябва да се яете внимателно.Аз имам въпросното вафц2 също но още нямам време да го сложа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственото с което мога да ти помогна е само да промениш в-тека и аз нищо друго не съм променял ако успееш нещо повече да настроиш пиши

При промяната на вкл.на VTEC е необходимо и да зададеш горивна корекция.За да има смисъл от тази промяна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственото с което мога да ти помогна е само да промениш в-тека и аз нищо друго не съм променял ако успееш нещо повече да настроиш пиши

При промяната на вкл.на VTEC е необходимо и да зададеш горивна корекция.За да има смисъл от тази промяна
Естествено, че трябва и Вафц-то го прави нищо, че е plug&play :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...