Jump to content
BlooD_ReD

Кой е любимият ви пилот и отбор от Формула 1 (освен Хонда естествено)

Recommended Posts

И аз те подкрепям :huh: Мечтая за момента, когато Хонда ще може да се бори с големите( и смятам че този момент не е далеч). До тогава обаче в голямата битка стискам палци за Червените кончета. Аз лично подкрепям отбор...не пилот. Иначе и аз не изпускам състезание вече 6-7 години....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шумахер е доказано НАЙ-ВЕЛИКИЯ и честно казано откак се отказа формулата ми доскуча нещо. В момента нямам фаворит. Подкрепям Ферари, ама така по навик някак, или по скоро съм против Макларън. Алфонсо ме кефи, ама не мога да му простя последната година на Шуми. От младите тоя Ветел си го бива, дано го вземат във Ферари или Хонда, че да ми стане пак интересно, щото ако го прилапат от Макларън го отписвам и съвсем ше загуба интерес.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Има един велик пилот на всички времена ... сори не е Шумахер ... името му е Ayrton Senna da Silva

Поклон !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мен най добрият е Шумахер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Има един велик пилот на всички времена ... сори не е Шумахер ... името му е Ayrton Senna da Silva

Поклон !

:P :P

 

Ayrton Senna е наистина най-великия пилот!

 

Но това не е темат,затова - подкрепям РЕНО... кефят ме, докато не се възкачи обратно Хонда на подиум :P

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest guni

Почти от началото му в Заубер съм фен Кими. Иначе Ме лефи и Алонсо. Младите тепърва ще има да се доказват.А като гледам по-горните мнения и аз ще кажа че няма по-велик за мен от Сена.За феновете на Шумахер ще кажа че нямаше да е толкова велик ако Сена беше жив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest SweYo

лично подкрепям Ферари и Фелипе Маса дано земе титлата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верният отговор е на Роудрейсъра от Стара Загора :):D .Макларън Хонда беше моя отбор мечта - сега са Макларън И Хонда .Алонсо и Хамилтън харесвам , имах големи очаквания за Бътън и Уебър преди 3 години.Не понасям Маса , Ферари и дълбоката връзка ФИА -Ферари .Шуми беше страхотен и много волева личност ,но не е велик биткаджия ,а пилот бутон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко от Уикипедия:Най-много титли:7 Най-много НБО: 76 Най-много победи: 91 Най-много победи в един сезон: 13 Най-много поредни победи: 7 (Изравнен рекорд на Алберто Аскари Най-много победи за един тим : 73 Ферари Най-много подиуми: 154 Най-много подиуми за един сезон: 17 Най-много подиуми за един и същи тим: 105 Ферари Най-много поредни подиуми: 19 Най-много Първи позиции на старта: 68 Най-много Първи позиции на старта, за един и същи тим: 55 Ферари Най-много втори места: 40 Най-много спечелени точки: 1 369 Най-много спечелени точки в един сезон: 148 Най-много поредни състезания със спечелени точки: 24 Най-голяма времева разлика между първата и последната му победа12 години, 9 месеца, 19 дни До 2005 година! Е,кой друг може да го направи...!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко от Уикипедия:Най-много титли:7 Най-много НБО: 76 Най-много победи: 91 Най-много победи в един сезон: 13 Най-много поредни победи: 7 (Изравнен рекорд на Алберто Аскари Най-много победи за един тим : 73 Ферари Най-много подиуми: 154 Най-много подиуми за един сезон: 17 Най-много подиуми за един и същи тим: 105 Ферари Най-много поредни подиуми: 19 Най-много Първи позиции на старта: 68 Най-много Първи позиции на старта, за един и същи тим: 55 Ферари Най-много втори места: 40 Най-много спечелени точки: 1 369 Най-много спечелени точки в един сезон: 148 Най-много поредни състезания със спечелени точки: 24 Най-голяма времева разлика между първата и последната му победа12 години, 9 месеца, 19 дни До 2005 година! Е,кой друг може да го направи...!?

ХахахахаЕстествено, че само бате Мишо:)Добре, че се отказа и даде шанс на другите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм подкрепял пилоти, не отбори. Сена е най-великия който съм гледал. Спомням си още едно състезание, на Донингтън в което затвори всички с обиколка, освен втория :-) Валеше/ спираше а той си караше с гумите за сухо на дъжда, и даваше най-добри обиколки http://youtube.com/watch?v=sU8pWyfyDIM&feature=relatedВ момента ме Кефят Кими, щото е пианде :) И тоя пич, много агресяи има в него:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...