Jump to content
B E X 3 M

Въпрос Генерация

Recommended Posts

Имам един въпрос.Дали ако сменя цялата генерация от долу с по дебели тръби ще има някакъв ефект от към конете.чувал съм че с цяла REMUS система се вдигали коне.Аз имам крайно гърене Remus za 350 лв(оригинално).Но незнам дали ако сменя в някой евтин сервиз като ASPO дали ще има ефект.Мерси :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега гледам, че още не са ти писали да ползваш търсачката :) . Иначе на конкретния въпрос ще ти отговоря с 2-3 думи. Ефект ще има малко или много. Няма значение от сервиза или материала на тръбите може и да са чешмеджийски :), най-важно е "ФИ"-то или диаметъра. Трябва да е достатъчно голям за да се "отпуши" мотора ти и не прекалено голям, за да не се получи обратен ефект. Затова потърси из форума има много подобни темички ;). Дано да съм помогнал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз имах такова REMUS оригинално за 300 и колко лева и сложих едно за 120 дето погледнеш от единия край и виждаш от другия край :) ,по съм доволен.

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с колко ФИ трябва да сменя трабите за да има ефект????трябва ли да се сменя средното гарне и меката връзка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахаааа ето защо ме мачкаш заради ремусуууууу. Аз баце праснах тръби на ф55 и един резонатор и крайно спортно гърне което е с два резонатора (двуцевка). Мога да ти кажа ще в аспо не е ефтино и не е ефтин сервиз. Хората там са много пекани и старателни, поне на мене ми направи такова впечатление. Там ни сложиха, мека връзка от спортните колектори, огънаха ми тръбите, и ми сложиха един резонатор тип пура. Това всичкото за 280 лева. Това ако е ефтино :cool:. Та ако ще правиш като мене сложи още един резонатор че от 2500 до към 3000 оборота така бучи в купето а и сигурно и навънка че направо не се трае. Аз вскоро време пак ще ходя да ми сложат резонатор 2-ри. Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...