Jump to content
Guest Demon

Защо не мога да поствам снимки?

Recommended Posts

Guest Demon

Здравейте,опитах се да постна снимки поискани от колеги тук от форума в темата за въздушен филтър (Технически Върпоси), но не можах. Получих служебно съобщение в което пишеше, че не мога да поствам снимки с динамични линкове. Снимките иначе са качени в сайта DATA.BG, регистрацията си е моя и не се променят. Намерението ми е да си седят там, за да мога да ги ползвам във форума?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Публикувано изображение

 

Може. :no:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Съжалявам колега :( незнам защо се получи при мен така тогава :no: Сложих снимките като линкове, може да се опитам да ги пусна отново като картинки или ако е удобно да не пиша нов пост, който ще се повтаря, да ми изредактираш поста, за което предварително благодаря и да станат картинки от линкове :no::no:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Получих служебно съобщение в което пишеше, че не мога да поствам снимки с динамични линкове.

!!!Динамичен линк е това: http://www.data.bg/f.php?fid=7978402Статичен линк е това: http://store3.data.bg/demons/Honda/My%20Ho...20-%20D15B2.jpgПредполагам форума има защита да неможе да се постват динамични линкове, тъй като след рефреш на базата на дата.бг (в частност), на това ID (в случая 7978402) ще отговаря друг файл :no:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Не бяха динамични, внимавам за подобни неща. Бях влезнал в директорията си и копирах съдържането от адресното поле на броузъра. Но може и в бързината сутрин и недоизпил кафето си да съм направил някоя глупост и да не съм догледал какво пействам. Както и да е, това което трябваше да сложа като картинка е сложено в линкче :no:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...