Jump to content
Guest iankon

селенови втулки на задните носачи

Recommended Posts

Guest iankon

Колеги казвайте как се сменят задните селенови втулки на сивик 5 врати 96г. Има ли някакви чалъми или само се развъртат болтовете избиват се старите и на тяхно място се слагат новите. Трябва ли да се сваля носачът или може и на място, и последното нещо което ме интересува е после като се сложат новите трябва ли да се прави стенд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

избиват се и се набиват новите но се сваля носача - и после задължително стенда заден преден мост

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво общо има задният с предния мост че и на двата да трябва стенд. просто питам щото ми е интересно. Някой ми казват че не трябва стенд после и че може да се избие на място. Ама незнам на кой да вярвам вече. Мерси все пак за помоща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стенд задължително - 1. защото се откача големия тампон и се нарушава сходимостта на адния мост 2. при промяна на сходимостта на задния мост се променя и сходимостта на предния - така че няма да стане качествен реглаж ако не минеш стенд заден мост и после предени който ти каже че е белязал носача където е бил и пак тъй го е сложил и няма нужда от реглаж - не му вярвайработя на стенд и знам :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А я кажете лесно ли се избиват че ми предстои една такава маниполация :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не са затворили всички сервизи :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Damyan

трябва да умра ако си дам колата на сервиз каквато и да е тя :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ashes
Отговорено (Редактирано)

трябва да умра ако си дам колата на сервиз каквато и да е тя :P

Дамяне, не знам дали си този, който си мисля :P , аз съм Венци, май се познаваме :P ... Отиди при Жижо и няма да сбъркаш :P ! Нашия стенд се попрее*а и ползваме неговите услуги! Там ми правиха смяна на тампони по предницата и реглажа, няма проблеми... Редактирано от Ashes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Damyan

Ок аз тампоните ще ги сменя ама стенда наистина ще ползвам .Аз съм да

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаше една приказка дето се разправяше ,че селянията но ходила по гората а по хората :P горката кола :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...