Jump to content
JoePass

Картинг

Recommended Posts

Guest tazzz

Щом са с ограничители ще е забавно, така ще сме равностойни, само да няма чийтване с натискане на ограничителя, тогава ще дисквалифицираме :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оформя се стабилна група ще има кфалификация за пълпозишън на 2 групи :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както обаче се сещате, не всички познават пистата, хайде първо по няколко обоколки да я опознаем и после се пускаме :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм ЗА това предложение, щото да си призная, съм ламер, не съм от състезателите, и за ваша собствена сигурност би било добре да потренираме малко първо :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Big Blonde Wolf

за пистата в бенковски се иска малко повече внимание на два завоя и повечко кураж за останалата част. Много е приятна за каране

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И се иска много внимание при преминаването над тунела по мостчето, защото е доста височко :P и аз съм навит да ходим ако определите дата и час казвайте аз съм за :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно по моста се минава на пълна газ и завоя след него е як :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пистата се кара почти на пълна газ :P има 2-3 завоя на които се натиска спирачка и то щото са обратни, иначе като цяло е интересна и не е скучна :P дата 27.07.2008 час 18:00 подлежи на промяна :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо сменяме датата? А най-готино ще е ако завали, дали ще оставят да караме, тогава става лудница с дрифт и хвътчене :stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

27.07 Неделя сега обмислям в колко часа да е.

Мен все ми се иска да е към 10-10.30 за да е по - хладно.

Също така ако има мераклии може да отидем и на Красна Поляна.

Пишете които сте ЗА и ще направим един мини списък съвсем неофициален за да знаем колко хора ще бъдем.

поздрави

Датата е тази, само часа не беше уточнен.

Аз съм ЗА 18 часа и всеки друг час преди това ме устройва, защото после съм на концерт, а след това заминавам на моренце :stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За датата има вариант да се смени, но за часа задължително трябва да е по-късен от 10-10:30 понеже аз няма да съм излезнал от работа все още, а все пак ще е куцо организатора на събитието да липсва :stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имайте милост към спящите, моля ви! на 25-ти /петък/ е концерта на Металика, ако го направите в събота сутрин... :stupid: Тези, които ще ходят на Лени Кравиц да кажат за неделя следобед как им е..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

КолегиАз съм от организаторите на любителския шампионат на КлубФ1.Преди 5 години така започнахме с ходене на карт по 4-5 човека, а днес имаме шампионат, подробности тука:http://clubf1.net/forums/index.php?showforum=75Може би ще съм на състезанието на Ротекс Макс за датата, която се събирате, ама стига да съм свободен ще дойда.Това кой може и не може да кара е дълга тема, ама поне ще ви покажа доста пинизи с рента картовете.ГСМ-а ми е: 08998 03330 PS. streed force (Киро) е ламер. :stupid:

Редактирано от charlie

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

колеги да си направим отбор даже можем 3-4 отбора да спретнем :stupid: Аз съм за Хонда Карт Тийм, и кандидат пилот в отбора поне не ползвам много спирачката щото ако е без скорости карта трудно набира като я използвам :)

Редактирано от JoePass

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе отбор, това е най-лесно. Но първо дайте някави времена по пистите: Примерно на Красна Поляна добро темпо е около 1 мин. 04 сек., на Бенковски е около 50-51 секунди, на Лаута 54 секунди и т.н., защото хотата от каращи в КлубФ1 не са вчерашни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз автоматично давам 5сек по-слабо време в сравнение с някой 60кг...Аве ако направим отбори, квалификации и финали няма да ни стигнат парите бе! :stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

спокойно колега аз съм категория 100 + :stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз с удоволствие бих участвал, но не знам дали другата седмица в неделя ще съм в софия.....бройте ме и мен, пък най лесно е да се откажа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Пу значиии, ела да ти скъсам трътката на картинг бееее, ще си тръгнеш по-рано!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morridina

Заформя се Хонда картинг шампионат, надушвам го :) Ама колеги, не оставяйте идеята за пейнтбола да залежи, ще е още по-голям фън според мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Последно Красна поляна или Бенковски ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Бенковски!!!

Редактирано от JoePass

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JoePass
Отговорено (Редактирано)

Вчера врътнахме по 20 мин с един приятел на Бенковски и мога само да отбележа ,че между двата на картинга имаше голяма разлика.....единия не завиваше на дясно,а другия нямаше спирачки:)така че картовете с или без ограничител са коренно различни оедин от друг......затова е хубаво да се замислим за повече от един манш,така ще можем да сменим картовете....

колега имат си спирачки и си завиват, дали не е от температурата на асфалта и на гумите ;) много са важни :) Редактирано от JoePass

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JoePass

аз карах в 2 поредни дни 3 карта и не усетих разлика като изключим че единия ден беше голяма жега и имаше яко сцепление уникално:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр, пичове :DНякой ще пусне ли по-читава карта с някво червено кръгче и описание с имена на няколко улици как се стига до пистата, че от предишната не можах да се ориентирам :DЗа инфо питам, но пък ако имам възможност може да дойда и на 27.07.2008 18:00 ч. :) Мерси, поздрави на всички !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Karlo_Design

Апропо, ще се събираме някъде и ще тръгваме заедно или направо там ще се чакаме?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами това със събиранията и дружното ходене по мероприятия е малко в стил детската градина. :) дайте да потвърдим часа и аз ще съм направо там.а останалите идвайте както се разберете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да напомня че на 27 е месечната :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

колега не можах да намеря аз по-читава карта щот точния адрес не го знам. Караш по главната на орландовци и питаш като влезнеш в бенковски ;) аз ще съм директно там на пистата и ще ви чакам в 18:00 ;)

Редактирано от JoePass

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поне ще ви покажа доста пинизи с рента картовете.ГСМ-а ми е: 08998 03330 PS. streed force (Киро) е ламер. ;)

ще им покажек 3 те начина да се обърнеш с картинг и да ти нема нищо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще им покажек 3 те начина да се обърнеш с картинг и да ти нема нищо

Съмнявам се пък чак да се обръщат тези картове ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще им покажек 3 те начина да се обърнеш с картинг и да ти нема нищо

Съмнявам се пък чак да се обръщат тези картове :D:D:D
хахаха,питай Чарли как го прави тогава?:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, колеги, недейте да чатите, ами кажете какво ще правим с часа, защото в неделя е месечната, от 19.00ч. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

или дърпаме 17:00 картинга или в 20:00 месечната така ше прелеят 2те срещи :D в 17:00 е топло още за карт

Редактирано от JoePass

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или хората, които ходят по срешите да дойдат на картинга и да става лидница :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво не ви харесва на часа не мога да разбера?има цял час до месечната среща.....вие ако покарате 15 мин без прекъсване ще ви болят ръцете цял ден.....ако има дисциплина 1 час е достатъчен,пък и не всички ще ходят на месечната :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги надявам се ще покараме ако е хубаво времето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...