Jump to content
Guest xzibi7

Какви талисмани имате в колите

Recommended Posts

Guest xzibi7

Споделете какво ви виси от огледалото за задно виждане ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest YordanIvanov

дървен кръст

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кръстче от Божи Гроб, колата я взех с него и реших че трява да остане... а и като карам се клати като махало и ме успокоява ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в моята няма по огледалото нищо но кадето може има опаковки, боклуци, списания и тук там някоя отверка и ключ ;) докато не я изчистя и после пак ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в моята няма по огледалото нищо но кадето може има опаковки, боклуци, списания и тук там някоя отверка и ключ ;) докато не я изчистя и после пак ;) ;)

При мен е същото, мрязя разни висулки по колата си. Даже ароматизатора е закачен на задния колан и стои на кората под хеча

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От огледалото висят компакт дискове на Джаго, гердани и зарове, а иначе имам китеник на задната седалка, танцуваща муладка-шоколадка на таблото и емблема на мерцедес на ключовете ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

танцуваща муладка-шоколадка на таблото :D

я бързо някой да казва и аз от къде да се сдобия с такова :unsure: на мен само едно дяволче ми виси от огледалото за задно виждане иии както колегата горе, ключове, инструменти, отверки, работни дрехи, списания, пътни карти, касови бележки are all over the place :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз се чудя какво да си туря да ми прави компания :unsure: за сега сложих едно синьо оченце, но ще сложа и друго, та се чудя тука удома има едно меченце (момиченце :D ) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да изчакам да видя колко потенциални клиенти има на такива бесни шукарийки и да отворя една сергия на месечната :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам една Баба Яга отзад където ми е закачено пердето (баба ми ходи при някаква баячка да ми я обае против злополуки и уруки :unsure: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз се чудя какво да си туря да ми прави компания :unsure: за сега сложих едно синьо оченце, но ще сложа и друго, та се чудя тука удома има едно меченце (момиченце :D ) :D

какво можеш да ми предложиш :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си имам облечка тип "губер" на таблото, две зарчета с мащаба на павета висящи от огледалото, надпис sparKo на задното стъкло и прашно мече закрепено благодарение на вакуум, но едната лапа "изтърваше" и сега е с тиксо. За комфорта на пътуващите се грижат още две чашки от МakДоналдс и стелки Тайп-Р гордо закупени от Метро. Добрата атмосфера в колата се поддържа от ароматизатор от тези със скъпите пълнители, но по финансови причини е празен от 3 месеца. !!! Сега сериозно - в купето нямам нищо излишно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Броеница на скоростния лост от Турция и "плюшен кръст" на огледалото от Гърция.Осветени са и ме пазят от поразий !!!

Редактирано от Wish

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На огледалото нямам нищо...но на задното стакло виси едно слонче...просто ми е подарак не че имам такива страсти за глупости по колата ми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Талисмана който слагам на всяка моя нова кола е........един кабел от далекопровод дебел 5 и дълъг 40см.Твърд като стомана и със стър4ащи по краищата жи4ки.Направо да ти е кеф да го гледаш !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз,си имам на задното стькло едно японче(облечено в традиционните за Япония дрехи)...!донесоха ми го от Япония и било някакьв вид талисман-носело щастие!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не обичам каквито и да било неща из колата ама с малкото чаве се налага да има разни играчки. Наскоро жена ми се оптита да ме убеди да отворя зоологическа радина на задната седалка ама нанайси, не и се вързах на офертата !!!

Редактирано от guni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

На огледалото нямам нищо, както и никакви икони залепени по таблото, защото това си е чисто богохулство. Като си купих колата в нея под седалките имаше много евро центове от 1 до 50, та тях съм ги оставил в жабката. В шофьорската врата, в джоба, намерих някакво ключодържателче от серия на Disney "Мечо Пух" та то ми виси на ключа за колата. Това е !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едно много малко дървено кръстче подарък ми е от Божи гроб

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето ми ги талисманите:

Публикувано изображение

Навигация и пиратски череп, за да не се загубя по пътищата, че хич не съм в час с ориентацията, а отскоро и една малка немска овчарка която си клати главата одобрително щом настъпя Хондю !!! .

Редактирано от ilias

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Един поглед на огледалото май е достатъчен !!! Публикувано изображение

Редактирано от sCoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... абе като гледам верно ако опъна една сергийка ще съм много вървежен с оборота ....явно българина все още го влече да си кичи колата ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На предната седалка някоя мацка ми е талисман обикновенно, задната седалка се ползва за багажник, защото багажника вече го напълних :ebanjeee: с какво точно не знам, но 100% са неща дето ми трябват :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HondaFanatic

Като си купих колата в нея под седалките имаше много евро центове от 1 до 50, та тях съм ги оставил в жабката.

Винаги ги приемам ако не ти трябват :ebanjeee:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MAD DOG

Мииии...около 60см 3/4 цола тръба.... :ebanjeee:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morridina

Уф, добре, ще си призная и аз...На дясното огледало имам закачена малка дървена иконка, подарък от майка ми, осветена, да ме пази. А на задната седалка, прилежно закопчан с колан, се вози Огньо, малък розов дракон-динозавър, който също ми е подарък. Името му дойде от името на човека, който ми го подари, а и защото все пак се вози в Червения дракон :whistle::ebanjeee:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest da6kata

както казва един приятел за какво са ни волво-та един москвич със богородица залепена с ц200 посредата на таблото и даже не ти трябва и аербег

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

beer holder. Виси на страничното стъкло, че не е удачно, някакси, държачка за бира да виси на огледалото и всяка кука да вижда надпис Гинес :ebanjeee:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

давайте и снимки де :) не, че удобрявам циганията и киченето, но едно осветено талисманче .. :D зарчетата много ми допадат м/у другото :P оставете винкелите - имам си една сопа :P:( :( :( :( :( :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

В мойта кола на огледалото виси един бадж с подпис на Andi Deris / за тези които не знаят вокал на Halloween/. С това се сдобих на последния концерт на групата в София мииналата година.

Редактирано от NO FEAR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest reddek

E време е и аз да кажа то може да ви се стори смешно, но под шофьорската седалка имам едно шишенце 250 гр светена вода! Приятелката ми я даде и постоянно там си стой! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей дойде ми добра идея .... едно малко шишенце светена ракийка :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей дойде ми добра идея .... едно малко шишенце светена ракийка :P

аз си помислих, че това ще каже :thumbs1::angry: а ти какво стана ще отваряш ли сергията :ranting::dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мене на сеника виси един накит с лицето на дявола возя си го вьв всички коли .звучи откачено ама малкия дявол пази от бели

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

една броеничка подарък,от приятели от турция и плетено кръстче от св.мина:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят талисман е D16V1, скрит от чужди погледи под капака :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Една брадва ми е талисмана, седми между седалките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sfu

Единственото което има "накичено" по колата ми е стикерите за гражданска отговорност, контролен преглед и винетка. Не е против уруки, а против смърфове. ;)Екстра красота не търся, но бих си сложил нещо, което може да излезе 1 ден полезно... острилка за моливи например или туба с бензин ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...