Jump to content
Guest spezov

Ускорение на колата

Recommended Posts

Guest spezov

Значи имам вапросче мина един месец и нещо вече от както си взех кола в началото като дам гас на първа без саединител си въртеше доволно гумите сега нещо не се получава мисля си може ли нещо да затяга или дедазная имам чувството че не варви както варвеше преди и искам да зная ако някой знае може ли да няма вече същата сила както преди макар че не ми се вярва не съм я напъвал повече от 3000 оборота не съм вдигал Дано да си ваобразявам ...P.S. Ако темата ви се стори глупава изтрийте я благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И как по-точно си въртял гуми до 3000 оборота :)

искаш ли да ти покажа престани с този офф топик ако знаеш дали може да стане това което питам ми отговори благодаря предварително и грешката е моя превърташе ги не ги въртеше Редактирано от spezov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е вероятно и да е от гумите. Ако преди месец е било по студено и маи валеше доста в този период, да си имал по малко сцепление. А сега по жегите, каучука омеква и лепи повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

че не варви както варвеше преди

Според мен си е нормално,свиква се с колата , с мощноста и с ускорението.При мен след последната промяна ми се струваше, че колата върви адски много,обаче сега е обратното, имам чувството ,че не върви :huh: явно съм и свикнал :huh: Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че не варви както варвеше преди

Според мен си е нормално,свиква се с колата , с мощноста и с ускорението.При мен след последната промяна ми се струваше, че колата върви адски много,обаче сега е обратното, имам чувството ,че не върви :huh: явно съм и свикнал :huh:
Дано да е така :huh: че ми е някфо криво иначе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ManiaK

свиква се с колата , с мощноста и с ускорението......

Ето защо винаги се стремиш към по-мощна и по-бърза кола! Започваш с Д14 после Д15, Д16, Б16.....Б18......Н22........и до там спираш защото кредита който трябва да изплащаш към банката става прекалено голям :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

свиква се с колата , с мощноста и с ускорението......

Ето защо винаги се стремиш към по-мощна и по-бърза кола! Започваш с Д14 после Д15, Д16, Б16.....Б18......Н22........и до там спираш защото кредита който трябва да изплащаш към банката става прекалено голям :huh:
Ти пък как ги изреди,не може ли веднага на Н22 щом има кредит!Да не казвам аз как съм се увъртял с банките..... :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest spezov

свиква се с колата , с мощноста и с ускорението......

Ето защо винаги се стремиш към по-мощна и по-бърза кола! Започваш с Д14 после Д15, Д16, Б16.....Б18......Н22........и до там спираш защото кредита който трябва да изплащаш към банката става прекалено голям :D
Ти пък как ги изреди,не може ли веднага на Н22 щом има кредит!Да не казвам аз как съм се увъртял с банките..... :D
Пича е прав по добре 1 по 1 щото ... познавам много хора които си зеха така коли и ся ..... повечето се обърнаха по капаци

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...