Jump to content
spezov

имам проблемче с едното ел стъкло и със централното :(

Recommended Posts

Значи имам един проблем стъклото на човека до шофиора се вдига много бавно и виждам че се мъчи машинката :bow: някой знае ли от какво може да е това другата откъм моята страна няма проблеми а също така имам и проблемче със централното заключвам колата със ключа и се заключва само моята врата трябва савсем леко да върна назад за да се заключи и другата така е и при отключване защо става така ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз също имах проблем с ел.стъклата и решението беше:сваляш корите чистиш релсите на ел.стъклата и ги смазваш с грес,но смесена с машинно масло или двигателно масло,че иначе зимата пак ще имаш проблени.Второто и по важно нещо,което трябва да направише да изчистиш каналите където вървят самите стъкла,аз го направих с една отверка и мокри карпички,но и някой препарат ,който нама да увреди самата гума ще помогне.След като ги изчистиш добре се прискат със силиконов спрей,който го има на шел в черен флакон с жълта мидичка струва 6,99 лв.Напръскваш много добре по целия канал чак до долу и почваш да вдигаш и сваляш стъклата.От начало ще ти се стори че няма ефект,но на следващия или по-следващия ден трябва да стане/поне при мен стана/А за централното напръскай със спрей WD40-украйнския на лукойл го има и това помогна при мен,клучалките взена да отклучват по-лесно.Надявам се да съм ти бил полезен.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Микретката ти е взела да сдава багажа решението е или да се монтира машинка за централно заключване с 5 края или аларма при което пак трябва машинка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

заключвам колата със ключа и се заключва само моята врата трябва савсем леко да върна назад за да се заключи и другата така е и при отключване защо става така ?

При мен на англичанката веднъж на 10-тина заключвания имам подобен проблем и когато се случи, просто дърпам дръжката за отваряне и се заключват и останалите... :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. Аз имах подобен проблем. Разглобих си машинката. Вътре има една пружинка, която се държи за едно колче. Това колче беше се зачупило. Махнах го и сложих на неговото място едно болче със същия размер. След това машинката заработи нормално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. Аз имах подобен проблем. Разглобих си машинката. Вътре има една пружинка, която се държи за едно колче. Това колче беше се зачупило. Махнах го и сложих на неговото място едно болче със същия размер. След това машинката заработи нормално.

Пич ще я отворя утре сигурно че нямам много време ама мисля че не е от машинката някаде заяжда защото я чувам на места засилва и изведнъж пак намали все едно не и стига тока или е тои или заяжда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...