Jump to content
greenex

Въпрос за застрахователите

Recommended Posts

Ей, как ма изнервиха наркоманчетата ;) ;) ;) - разбили ми малкото стъкло на задната врата (културно, рииш ли, да не ми зулумят голямото), отворили си спокойно колата и ми задигнали панела на касетофона. То и аз съм за бой, че не си го свалих, ама то като станала белята, няма значение вече... :) Та, въпросът ми е следният: Има ли някой, застрахован в Дженерали, който си е патил от подобни простотии, да ми каже как изплащат там щетите - по фактури или пък може без фактура - по няква оценка?...Ясно, че трябва да си прочета условията и с тях да говоря, ама ако има някой да сподели опит, ще ми е от полза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш тук http://bgmaps.com/map.asp?sid=d0f7c21f9dcb...e=&size=3x3 пишеш как е станало правят ти оценка ако искаш ти дават парите или по фактура от сервиза, хубавото е че ако всичко е наред парите може да си ги вземеш на следващият ден при щета до 500лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... хубавото е че ако всичко е наред парите може да си ги вземеш на следващият ден при щета до 500лв.

Мерси, колега, звучи обнадеждаващо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenex

аз съм в Дженерали, обаче каквото и да ти напиша ще са си празни приказки, звънкай на твоя човек, отивай на ботевградско на оглед, ако има вариант по фактура не се чуди изобщо, експертната оценка е много ниска

Много правилно!Мерси!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...