Jump to content
Guest milen77

предно стъкло

Recommended Posts

Guest milen77

Колеги, искам да попитам ако някой знае, възможно ли е да се разпробие дупка, около 5-6 мм в долната част на предното стъкло на Сивик D15z3. Притеснявам се да не се пръсне. Проблема ми е, че планките, които го държат изпускат и то се изкривява когато го отварям. Искам да ги разпробия и захвана с болтче към джама, че да не бяга. Прозореца върви трудно, свалих го, пооправих уплътненията, за да се движи по-леко но нямаше ефект.Прочетох подобна тема с илюстрации но отново ударих на камък. Лепих го с ПоксиПол но издържа около 2-3 месеца. Ако някои има някаква идея или предложение се надявам да го сподели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, искам да попитам ако някой знае, възможно ли е да се разпробие дупка, около 5-6 мм в долната част на предното стъкло на Сивик D15z3. Притеснявам се да не се пръсне. Проблема ми е, че планките, които го държат изпускат и то се изкривява когато го отварям. Искам да ги разпробия и захвана с болтче към джама, че да не бяга. Прозореца върви трудно, свалих го, пооправих уплътненията, за да се движи по-леко но нямаше ефект.Прочетох подобна тема с илюстрации но отново ударих на камък. Лепих го с ПоксиПол но издържа около 2-3 месеца. Ако някои има някаква идея или предложение се надявам да го сподели.

Не те съветвам да си играеш да разпробиваш...възможно е с високооборотен шлайф( над 20 000 оборота) с подходящо камъче но мисля че можеш да го залепиш с черен силикон...маи беше призводство на "Вюрт" в опаковки като саламчета, не съм срещал до сега по-здраво лепило от него. Почистваш добре с коресилин...залепваш и изчакваш едно денонощие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nuddy

Отиди при майстор, който възстановява спукани стъкла. Те му разбират на разпробиването.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съветите. Мисля да пробвам със силикона. Питал съм джамджия и той ме посъветва да не разпробивам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...