Jump to content
Стоил

Въпрос за преднитe фарове на Акорд 7-мо поколение

Recommended Posts

Имам Акорд 7-мо поколение (2003-2008). Фаровете отпред имат по 3 крушки. Лявата са късите светлини, дясната - дългите, а средната не мога да включа, и късите ми светлини ми се стурва че не светят достатъчно силно. Как се пуска тази средна крушка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Средната крушка е мигача, колега. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи късите светлини определено не светят достатъчно силно...

Средната крушка е мигача, колега. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest koki

Моите са ксенон и нямам никакви забележки.Не знам как е при халогените, но като цяло фара е много добре конструиран и не би трябвало да има проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите са обикновени (не ксенон) и ми се струва точно че не са добре конструирани. Когато карам сякаш десния фар осветява по-далеч от левия а левия не осветява достатъчно далече. Иначе като гледам крушките не виждам никакъв проблем с тях.

Моите са ксенон и нямам никакви забележки.Не знам как е при халогените, но като цяло фара е много добре конструиран и не би трябвало да има проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Alexandro

Иди някъде да ти регулират фаровете за 5-10 лв. Това по принцип би трябвало да се прави преди всяка зима.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е при всички. с цел да не се заслепяват насрещодвижещите се , левият фар е по-наведен, а десният е по-изправен и леко "отворен" за да осветява "банкета" . Ако обаче разликата ти се струва "очебийна" (след като направиш пробно кръкче с колата на някой приятел сигурен във фаровете си) иди на реглаж , както каза колегата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...