Jump to content
No Limit Performance

Стрът-бар

Recommended Posts

В гугъл /www.google.com/ под изречението с гриф "Top Secret" , а именно "Home Made Strut Bar" :unsure: /също така и други подобни/ излизат доста резултати от форуми, разни страници на тунинг ентусиасти и т.н.Опитай! Лесно е!Пускам ти един примерен линк - не е за хонда , но е обяснено и нагледно.http://www.j-body.org/forums/read.php?f=3&...32&t=132856Успех!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В гугъл /www.google.com/ под изречението с гриф "Top Secret" , а именно "Home Made Strut Bar" :unsure: /също така и други подобни/ излизат доста резултати от форуми, разни страници на тунинг ентусиасти и т.н.Опитай! Лесно е!Пускам ти един примерен линк - не е за хонда , но е обяснено и нагледно.http://www.j-body.org/forums/read.php?f=3&...32&t=132856Успех!!!

Питам в форома защото разбрах че некой хора са си направили сами и ако могат да ми помогнат да ми обяснят тъйкато не разбирам чак толкова анг. че да си превеждам сам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,да ти кажа,че според мен не си заслужава нервите,труда и времето,което ще ти отнеме за това ти препоръчвам да погледнеш туй http://www.pmconsult-bg.com/Мисля,че има хубави неща и са на приемливи цени.Поздрави и успех колега :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ачо, явно колегата си е пуснал отделна тема с чистата мисъл че преди това е проверил дали има фабрични ... но за д13 няма, нито за д15б2 щото са малко по-обемни и карба (или моното) пречат на стръта, за това трябва да се измисли някакъв по-изчанчен, домашно направен ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1 приятел4е от Варна дадах оригинален струт бар от ВТИ и си го сложи на Д13-ката без много главоболия,се6там се 4е голямата тава с възду6ния филтър бе6е заменена ......Ако той го про4ете това може и д апусне снимки. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано някой ,който има такъв от форума да прочете темата,и да свърши работа да ти даде размери и снимки и да си го направиш така.Това е добро решение,нали за това сме тук да си помагаме.Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1 приятел4е от Варна дадах оригинален струт бар от ВТИ и си го сложи на Д13-ката без много главоболия,се6там се 4е голямата тава с възду6ния филтър бе6е заменена ......Ако той го про4ете това може и д апусне снимки. ;)

Ммммммм дааааааа това с смяната на котията и аз го мисля ако кога да вида на някой който го е правил ще е яко аз зех котия от Д15 мисля такава да слагам раширих и дупката ама още малко обработка по нея

1net :) мерси че нещо не се дават мн препораки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...