Jump to content
Greenwater

гарнитура от тефлон

Recommended Posts

Здравейте ,вчера обменяхме мисли с един френд и той ми каза ,че бил чувал за тефлонови гарнитури за входящ колектор ,смисъла им бил ,че отнемали топлината която главата отдава върху колектора .Някой запознат ли е с това и ако е има ли идея от каде да си намеря такава или най-малкото от каде да си намеря лист тефлон за да си изрежа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

скъпи са :thumbs1: като цена ефекта че уж влиза по хладен въздух с 10-5 градуса надолу :cry: ама ефекта може и да е рекламен :cry: :cry: :cry:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Greenwater

ми май не е рекламен а като цена колко излиза ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

мисля че е 70-80 $ в Ebay

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хм, интересно.Определено ми се струва по-дебела гарнитурата.Явно е то някакъв материал с нисък коефицент на топлопредаване.Не мисля обаче, че ако излиза повече от 100 кинта общо нe си заслужава!А това с 5-те процента повече мощност е :bounce:

Редактирано от Krelion

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest boby70

Имам такава гарнитура и скоро ще я пробвам.Според мен ще има влияние при загрят мотор.По-студеният колектор би трябвало да лъже и мапсензора.Определено е от тефлон,но не можеш да си я изрежеш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво ще рече това : не можеш да я изрежеш ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дебела е около 4мм и формата е едно към едно с оригиналната.Евентуално на фреза може,но незнам кой ще си играе.Иначе не е за градско каране,влияе вьв високите RPM и най-вече при продължително каране.Но поне не пречи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...