Jump to content
Guest saaron

Полиране на изпускателните колектори

Recommended Posts

Guest saaron
Публикувано (Редактирано)

Питам дали имам нужда от полиране на изпускателният колектор ,тъй като ще сменям моя с такъв от Д16З6 и ми е още лесен за обработка.Четох из нета и по форумите но никой не казва нищо конкретно ,един пише да се полират ...друг пише няма смисъл и вече съм объркан.Трябва или не ...това е въпроса ?

Редактирано от saaron

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абре ти побърка ли се ? :kiss: като искаш спортен колектор си купуваш такъв а не мога да схвана кво ще му полираш на чугуна .????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има полиране на всмукателния колектор, ама на изпускателния :kiss: . Тва е все едно да си полираш челата на буталата... При тея температури и изгорели газове колко време ще се запази колектора полиран :dry:.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

слагай спортни и не се занимавай с глупости :kiss:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ванко 2 и аз така си мислех ,че при тези температури много бързо ще се образува нагар и полза каква ,ама прочетох някаде и затова събирам мнения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спорен е въпроса с полирането , затова по-добре не си играй . Виж ако паснеш портовете към главата може и да постигнеш положителен ефект .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги моята кола е 90к а тези които ще сложа са от 125к ,все си мисля че ще мина и без спортни. :kiss:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спорен е въпроса с полирането , затова по-добре не си играй . Виж ако паснеш портовете към главата може и да постигнеш положителен ефект .

Доколкото знам битрябвало да станат едно към едно ,смисъл че са заменяеми.Но ...ще видим при монтажа:kiss:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заменяеми са , но винаги може по-добре !потърси в нета има много информация за port-match , както и видео как се прави .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги моята кола е 90к а тези които ще сложа са от 125к ,все си мисля че ще мина и без спортни. :)

като сложиш от 125 ще стане :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заменяеми са , но винаги може по-добре !потърси в нета има много информация за port-match , както и видео как се прави .

Ок ще потърся .Мерси :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като сложиш от 125 ще стане :lol::D И аз се надявам на това но после ще се види ,след монтажа.:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абре човек аз се шегувах бре ,повярвай ми нищо няма да се промени ,или ако се промени то ти няма и да го усетиш ,то от спортен колектор без генерация не се усеща та камо ли от чугунен :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абре човек аз се шегувах бре ,повярвай ми нищо няма да се промени ,или ако се промени то ти няма и да го усетиш ,то от спортен колектор без генерация не се усеща та камо ли от чугунен :D

:( Аз също ,то докато не и сложа пълна спринцовка ,спортен филтър и тн. и тн. ,а после и друга глава нема да стане. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Phillip

абре човек аз се шегувах бре ,повярвай ми нищо няма да се промени ,или ако се промени то ти няма и да го усетиш ,то от спортен колектор без генерация не се усеща та камо ли от чугунен :whistle:

:whistle: Аз също ,то докато не и сложа пълна спринцовка ,спортен филтър и тн. и тн. ,а после и друга глава нема да стане. :ebanjeee:
аз мисля че по голям ефакт щте има ако портнеш всмукателния колектор и след това го полираш и накрая да портваш изпускателните тогава 6те усетиш разликата аз лично не съм го праввил но един мои колега постоянно човарка и при нега се отрази доста в ++++ коне но всичко е въпрос на доста труд и наи важното требе да знаеш кво правиш и как го правиш ако не си наясно или я занеси някаде и кажи кво искаш да стане или по добре давай газ и не се вкарваи в някви филми :argue:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...