Jump to content
Guest BoykoBorisov

Crx 2ген & B18c5

Recommended Posts

Кое точно му е смешното?На всички е ясно, че Хонда произвеждат малолитражни двигатели с много к.с. и малко нм.итр - 1.8 193кс./ 172 нм - ок.с2к - 2.0 240кс./208нм - това означава , че мотора на С2000 трябва да е още по смешен от този на интеграта, защото нм са с 32единици по-малко от кс. :(Нещо не ти разбирам логиката ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гейм оувър!!!От Септември 2009-та колата не е моя,а от Ноември 2009-та двигатела е на парчета(някои не могат да се сглобят никога повече) :) .ПС:От миналия месец съм горд собственик на Лансер ЦД9А 4Г63Т АВД.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гейм оувър!!!От Септември 2009-та колата не е моя,а от Ноември 2009-та двигатела е на парчета(някои не могат да се сглобят никога повече) :) .ПС:От миналия месец съм горд собственик на Лансер ЦД9А 4Г63Т АВД.

Какво са сторили на рексчето и как така двигателя е на парчета, как толкова бързо са скапали целия труд, който сте вложили :?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този lancer ЕВО колко е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гейм оувър!!!От Септември 2009-та колата не е моя,а от Ноември 2009-та двигатела е на парчета(някои не могат да се сглобят никога повече) :D .ПС:От миналия месец съм горд собственик на Лансер ЦД9А 4Г63Т АВД.

Ей, не се научихте да си продавате колите на хора, които умеят да пазят! Язък за труда :) Как е станало всичко това?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...