Jump to content
a4oTo

купувам Сивик 5ген

Recommended Posts

Добар вечер. До 2-3 дни ще имам пари и си търся Сивик 1.5 .... да има ел.стакла , шибедах или клима ... серво , централно .... моля помагайте :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи за каква цифра иде реч...и да те предупредя...5ген с климатик са редички ;) За тези изисквания ще ти трябват над 4000лв. Успех с търсенето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не държа на климатик , но поне шибедах да има ....а средствата са ми до 4000 ...за съжеление :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4к са предостатъчни за запазена 5г без климатик :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest a4oTo

да но не мога да намеря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде де ........ искам да карам вече Civic :worthy:(((2 години чакам тоя момент :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тц тц тц .... бактисах пеша да вървя .... никой не ми помага :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако ти се дават повече от 4000 лв. мога да ти дам моя сивик. Принципно не съм мислил да я продавам.Да ти дам кратко инфо: 94 , италианка без ръжда , оригинална боя,без удари, 125 к.с. като номер мотор е Д16З6 , има пълен ел. пакет , ел. шибидах, аларма, каско до март 2009 , гражданска, винетка, музика, напълно обслужена и сервизирана при Джонибой, той може да потрърди състоянието на колата , колата си има работещ климатик, има и допълнително сложени оригинален подлакътник, оригинално барче от купе , оригинален лип от купе.По колата няма какво да се сменя, т.е. нищо не е почупено или толкова износено , че да се налага подмяна и сервиз.Колата принципно е обурудвана и с чисто ново ОЗ но естествено с него сумата става доста немислима, затова ако имаш интерес може да се договори без тях. тела ми 0888 971152 , ако имаш интерес идваш гледаш водиш я на сервиз и говориме за кеш... който пак казвам ще е >4000 лв.поздрави.п.с за тази от подписа червената става на въпрос

Редактирано от alpinab

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest a4oTo

хубаво колега ... но разполагам само с 4000 :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парите не са ми спешни за конктретната сума над 4-те които имаш (за която ще се договорим след като я гледаш е евентуално харесваш) може да те изчакам примерно 1, 2 месеца , прецени реши и ако имаш желание за прилична 5 ген звънкай, поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...