Jump to content
doctor

Рали Узана 29.06.08

Recommended Posts

Завърши рали Узана без никакви инциденти с участието на 2 ХОНДИ които може би всички познават. За съжаление не останах за награждаването и не знам как се класираха, но определено не липстваше адреналин по завоите.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

От голямата скорост се губи фокуса :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между двата манша Стоино ( все едно да кажеш ОМБРЕ за София -това е Стоино за Габрово) ни повдигна настроението със оф-роуд испълнения

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак искам да поздравя колегата Хронос за участието му беше супер, един такъв тихичък минаваше като стрела без много много шум. ПОЗДРАВИ, ДАНО ЗАНАПРЕД САМО УСПЕХИ ТИ ЖЕЛАЯ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно голямо БРАВО от мен на ТОНИ И ЦЕЛИЯ ЕКИП.Вече имате записано участие в професионалния шампионат на България,а това е доста голяма крачка.Истински съм щастлив от това,че има още една Хонда в Х2...........изкарах невероятни 3 дни,БЛАГОДАРЯ ВИ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно голямо БРАВО от мен на ТОНИ И ЦЕЛИЯ ЕКИП.Вече имате записано участие в професионалния шампионат на България,а това е доста голяма крачка.Истински съм щастлив от това,че има още една Хонда в Х2...........изкарах невероятни 3 дни,БЛАГОДАРЯ ВИ.

Поздравления Тони :) много успехи занапред ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз прекарах един хубав ден около Тони и механиците в оранжево :) Мога само да ви пожелая много участия и успехи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления и само успехи занапред :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на Тони ......... и за напред само успехи :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Brutalism

Малко :lol: Да попитам дали ще го излъчват някъде,кога и по коя програма за да видим и хората,които не сме били там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздравления за първо то ти участие, Тони и само успехи за напред! Следващия път повече :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е дано това накара оптимизма да надделее над негативизма дето те беше гепил напоследък...пожелавам ти само успехи човек! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте още снимки,че мойте са само от сервизния парк(по обясними причини) :kiss:Евала Тонко,представи се на ниво.Да му мислят от сега другите.В играта сме:dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше незабравимо.За в бъдеще все повече участия. :kiss:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на тони и омбре тиим мнооо успехи занапред но щом Емо и Ванката са там нео4аквам И друго УСПЕХ в шампионата :rant::angry:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко :lol: Да попитам дали ще го излъчват някъде,кога и по коя програма за да видим и хората,които не сме били там.

Имам клипове на всичко -> тренировки, преглед пред Общината, състезание ама са към 1.5ГБ. и трябва ми нещо като Скаип за да ги пусна на някои желаещ. А и се прибирам вечер след 22.30 часа така че които иска да дава Скаип и на сутринта да си ги тегли цял ден.Със здраве.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone
http://www.tranz.it Ще ти свърши работа за тази цел. И после качи линковете :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...