Jump to content
Guest Phillip

Има ли съвместимост между.......

Recommended Posts

Guest Phillip

Въпроса ми е малко по специфичен става дума за ламда сонда на англичанка 95 год.Та въпроса ми е следния на моята сонда цветовете на кабелчетата са (червено,оранжево,черно....) а на тея коит гледам в е-вау са някакви други цветове това проблем ли е!? инъче годината съвпада броя кабелчета съвпада :D И още един въпрос имам съвпадат ли ламда сондите на D15z3 и D15z1 и 2-те за Vtek-e !? Благодаря предварително надявам се да има някой който да ми бъде полезен :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5ген с икономичен втек е със 5-жилна сонда и няма аналози.при 6ген, някои икономични втеци (d15z6, d15z8) са със едножилна и доколкото знам тя си е нормална едножилна сонда.Дай един линк към тези които гледаш е ибей и кажи твойта с колко кабела е, 5 предполагам?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Филип,Карам Англичанка 1996 с двигател vtec-E d15z3 (мисля че е пета генерация)Моля дай съвет за купуване на ламбда сонда от e-bay.Аз гледах там, но не знам точно кой модел да взема. Моята е с 5 кабела, но в сайта има няколко модела на различни цени от $50 до $180.Някой знае ли номера на оригиналната Хонда част?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай си VIN-а и ще ти дам оригиналния парт номер!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...